Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Távkapcsolatban éltem, de az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban éltem, de az emléke még mindig bennem él valahol. Nem igazán tudom elfelejteni ami köztünk volt, mit tehetnék hogy változzon a helyzet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! 17-évesen össze jöttem az egyik legjobb barátommal,másik országban él.(Én Vajdaság,ő Budapest)...havi 1 tali.. Különös kapcsolatunk volt,minden lelki támogatást megkaptam tőle,hihetetlen ember volt,jó lelkű stb.. mindig megdicsért,mindig biztatott,mellette olyan különlegesnek éreztem magam,boldognak. Mintha egy láthatatlan kötelék tartott volna össze bennünket. Lelki társam volt,de soha nem éreztem ilyet korábban,még most sem. Volt egy fiú aki már 15-16 éves korom óta tettszett nekem,őt focipályán ismertem meg,nem sokat beszélgettünk.. majd mikor 17-éves lettem össze jártunk filmezni,vele és a legjobb barátjával(barátját korábban is ismertem).. Ahogy mondtam nagyon tetszett ez a fiú,valami különleges érzést kezdett el kihozni belőlem.. volt hogy a Budapesti barátom lejött hozzám,valamit elkértem az itteni barátomtól(ekkor még csak barát volt).. találkoztunk egy bolt előtt,mondtam a páromnak hogy várjon meg egy pillanat és jövök.. elmentem a barátom elé és ideadta amit kértem,de ekkor...... belenéztem a szemébe,és olyat láttam amit senki szemébe nem láttam még soha... vagy egy percig néztem a szemébe,elköszöntem és a párommal haza mentünk.. egész éjjel másnap a barátom szemét láttam magam előtt.. rá 1 hónapra megirtam a havernak* hogy nem tudok többet vele találkozni,mert ha ő elveszi az eszem... beszélgettünk.. rá 2 napra találkoztunk kint a sarkon(kiszöktem az ablakon :D ) és beszélgettünk,nem tudom miért,de megcsókoltam,az az érzés,soha nem bizseregtem csók közben de akkor igen.. (megcsaltam a Budapesti barátom) többször találkoztam az itteni haverral,beleszerettem..(még mindig együtt vagyunk.. ) boldog vagyok mellette,szeretem,és ő is szeret.. de a Budapesti gyereket nem tudom kiverni a fejemből,hogy mi lehetett az a mi közöttünk volt.. amit éreztünk.. mintha egy közeli valakim lett volna..

2017. szept. 29. 02:43
 1/1 anonim válasza:

Az, hogy lelkileg ennyire össze voltál/vagy vele kötve, azt nem lesz egyszerű megszüntetni.

Erre, saját tapasztalataim szerint, vagy az idő, vagy az új lelki kötődés fog gyógyírt jelenteni.

Én olyanokkal próbálkoztam hasonló esetekben, hogy olyan dolgokra gondoltam a kapcsolatunkból, amik nem voltak jók/problémát jelentettek. (Próbálkozhatsz olyannal, hogy “messze van”, “havi egy találkozás nem elég egy kapcsolathoz”, “lehet, hogy rossz lenne vele a szex”, stb.

Ami pedig a csókot illeti:

Azt, azért mind a ketten tudtátok, hogy a párkapcsolat sokáig nem működhet plátói szinten.

Baráti kapcsolat, haverság, stb. igen. De párkapcsolat nem.

A csók kell, az ölelés kell, az érintés kell, a szex kell. Ezek nélkül egy egészséges ember nincs meg. Hosszú ideig.

Nem az volt a kérdés, hogy megteszi-e valamelyikőtök, hanem az, hogy mikor.

Mellesleg, arra ne vegyél mérget, hogy Ő nem tette meg. Pasi lévén, azt mondom, hogy ha nem nyomult rád, amikor találkoztatok, akkor neki, vagy nincs, vagy nem sok “szükséglete” van, vagy ami volt, azt valaki kielégítette.

Egy egészséges pasi nem tud nagyon sokáig nyugodt, kiegyensúlyozott, odaadó lelki társ lenni, ha más igényei nincsenek kielégítve.

Akár, gondolhatsz erre is, ha ez segít.

2017. okt. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!