Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Probaltatok mar vagy probaltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probaltatok mar vagy probaltak veletek ugy szakitani, hogy szandekosan elviselhetetlenne valtatok, bufogtetek, nem furodtetek napokig, bufogtetek stb? (hasonlo torteneteket varnek)

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Ja, meg az apjat is athivtam, hogy dugjon seggbe az orra elott aztan elvezzen a szamba, de ez sem hasznalt -.-
2017. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez gyerekes. Miért nem mondja meg egyszerűen nyíltan, hogy ez a kapcsolat kihűlt, engedjék el egymást? Felnőtt emberek között, pláne párnak a tagjai között a kommunikáció miért tabu?
2017. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 azt próbáltad már, hogy beleokádsz a kajájába? Elég hatásos.
2017. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Csak a szőnyegre fostam, ráfeküdtem, magamra tekertem és azt mondtam, hogy burrito vagyok.
2017. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

#3

Szerintem szexi. Izgalmas, új és extrém. :D

2017. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2-es nek üzenem, hogy az emberek nagy része "gyerekes". Nem vállal felelősséget semmiért, nem ismeri be ha hibázik. Ha igazságtalan dolgot művel megmagyarázza, hogy jó oka volt rá.
2017. okt. 3. 22:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem már viselkedett így egy exem, hogy nem volt szex, és ennek megbeszélése helyett úgy reagált, hogy nem fürdött napokig, "minek, úgysem szexelünk".


Volt olyan is, hogy undok volt velem, akit szerettem, csupa olyat szólt be, hogy elmarjon magától, de ő depresszió miatt volt ilyen, és nem vettem személyes sértésnek vagy szakítási oknak ezt.

2017. okt. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!