Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kell egy kis löket. Szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kakadu19 kérdése:

Kell egy kis löket. Szakítsak?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok aki nagyon szerelmes volt másfél éve, és hát fantasztikus érzés volt szerelmesnek lenni, hozzá teszem még mindig nagyon szeretem de ellehetetleníti azt hogy működjünk majd a későbbiekben mint házasok, elmondom miért: még a kapcsolatunk elején se, már egyébként se sok barátom de pár hónap elteltével az is megszűnt, hozzáteszem neki sincsenek barátai de én tudom magamban hogy ez nem fog jóra vezetni, de egyszerűen nem érti meg miért akarnék másokkal találkozni hogy ha én őt szeretem miért számít bárki más az életben konkrétan féltékeny a ventillátorra is ha elmegyünk együtt konditerembe vigyáznom kell a szememmel akkor is hogyha egyszerűen elkerülhetetlen hogy oda ne nézzek mert most nézzem a földet azért hogy a barátnőm jobban érezze magát miközben semmi oka sincs féltékenykedni.. Elmentünk közösen nyaralni, de konrétan azon veszekedtünk, hogy az apám miért hívott fel engem mindennap azért hogy megkérdezze mi újság hogy vagyunk, és ebből adódóan elég komoly veszekedések voltak mindig valahogy megbeszéljük a dolgokat de érzem hogy papucs vagyok már meg azt is tudom hogy szeretem de egyszerűen azt is tudom hogy nemfog eebben a formában működni a kapcsolatunk... Nagyon makacs lányról van szó..

2017. okt. 4. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
felesleges volt összejönni
2017. okt. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz úgy megöregedni, hogy valaki terrorizál, akkor igen, szakíts.
2017. okt. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ez tényleg nem jó.
2017. okt. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, szakíts
2017. okt. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon beteg lelkű spiné lehet már bocs. A Csernus dokinak kéne kezelésbe venni az ilyet..:D

Szerintem hagyd ott mielőbb, mert tönkre fogja tenni az életedet.

2017. okt. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Magadból indulsz ki, ahogy ő is, és nem tudtok kommunikálni. Nincs sok bajotok, de egyikőtökkel sem lehetne kialakítani, azt amire modt vágysz. Ez ugyanannyira te 'hibád' is, mint övé.


5#, Csernus nagyin amatőr 'doki'.

2017. okt. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
az én párom is ilyen csak itt én vagyok a nő. mi már 4 évet húztunk le és nagyon úgy néz ki hogy vége. egy érzelmi nyomorék lettem szóval....
2017. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nem működik így sajnos. A csajodnak is remélem tanulópénz lesz...te meg máskor ne állj össze az ilyen típussal, most már hamar fel fogod ismerni.
2017. okt. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer kifogtam ilyet pasiban. Szóval azt tanácsolom, hogy szakíts.
2017. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. okt. 5. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!