Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hol és hogyan szakítsak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan szakítsak a párommal?

Figyelt kérdés
Már majdnem 5 éve járunk azonban úgy érzem, hogy szakítanom kellene. Sok minden megváltozott a kezdetek óta. A legrosszabb az, hogy nem tudom, hogy hol és mikor szakítsak vele. Más-más településen lakunk. Ha náluk vagyunk akkor általában az egész családja otthon van. Nálunk nem szeretnék mert akkor pedig nem szeretném h olyan állapotba utazzon haza... Van még egy 3. lehetőség: a város ahová egyetemre jártunk de innen szintén utaznia kéne (mivel már kolin is végeztünk). Mindenképpen személyesen szeretnék, ennyit mindenképpen megérdemelne. Mit tegyek?
2017. jún. 28. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék az ő városába és leülnék valami külső helyen beszélgetni, nem náluk
2017. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Miert baj az,hogy ebbe a tudatba kell adott helyrol hazautazni.Barhol szakitassz mindenhol sz.ul fog neki esni es nem csak hatafele hanem meg masnap is.Szoval tok m1,nem kell ezen annyit agyalni.
2017. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

Szakits vele telefonon!

En pl ezt kaptam,olyan szuper volt!

2017. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék a városába, de nem a családja előtt szakítanék, hanem mondjuk leülnénk egy parkba.

Jól látod, hogy mindenképp megérdemli a személyes találkát.


21/L

2017. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1. az a gond hogy egy apró faluban lakik és vhogy nekem is el kéne utaznom (valszeg busszal mert saját autóm még nincsen)

2. Gondoltam van bennem annyi hogy nem hívom fel hozzánk majd bejelentem neki h kész vége le sem b...m menj haza ahogy tudsz... olyan állapotban ... mert rosszul lesz... ismerem

2017. jún. 28. 21:09
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Miért, más nem utazik haza szakítás után? Dehogynem...
2017. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Lehet, nem tudom. Első kapcsolatom, neki is én vagyok az első komoly (rajtam kivul csak 1 volt neki előttem - rövid ideig).

Nekem egyszerűen nem lenne szivem úgy utazni hagyni, félnék hogy baja esik. Nem vagyok már szerelmes belé, inkább már olyan mint egy barát. Jól megértjük egymás de sokat voltunk együtt és szinte felüdülésnek éreztem ha egyedül lehettem. Úgy gondolom túl korán 18 évesen ugrottam bele a kapcsolatba ... nem vagyok túl nagy bulizós de jól esne ha egy kicsit csak magamra kellene figyelnem. Ugyanis annak ellenére h én vagyok a fiú sztem én voltam az önzetlenebb. Szerintem már ő sem szeret igazán mert megváltozott a kapcsolatunk. Sajnos nagyon ragaszkodó és érzékeny...

2017. jún. 28. 21:26
 8/14 anonim ***** válasza:

Vagy hívd fel, amikor biztosan otthon van, és akkor nem kell utazni. Vagy menj el arra a településre, ahol ő lakik, de ne náluk találkozzatok, hanem valami semleges helyen.

Benne lehet a pakliban, hogy a szakítás okai között ez a labilitás is ott szerepel, ami miatt nem mered egyedül hazaengedni, nehogy baja essen?

2017. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Labilisnak labilis, az önértékelése nem a legjobb, de azért öngyilkos nem lenne. Azt el tudom képzelni, hogy hetekig zokog megállás nélkül :( Ezzel most nem magamat akarom fényezni, de a 3 hónapos kapcsolata után is kivolt... akkor egy 5 éves után? :o

Említettem neki, h nem szabad tervezni, mert még nem biztos h együtt öregszünk meg. Erre már jöttek a könnyei h nem tudna nélkülem élni. Leheth nem is (csak) engem sajnálna hanem azt hogy mi lesz vele ezután? Senkinek nem fog kelleni stb... ugyanis nem tartja magát sokra :(

2017. jún. 28. 21:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha öngyilkos nem is, de figyelmetlenebb igen, és ennyi elég is egy balesethez. Nagyon jól úgysem tudod tálalni neki, és fájni fog biztosan.
2017. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!