Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ilyen pofátlan!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen pofátlan!?

Figyelt kérdés
Az ex barátnőm állandóan keres,de inkább már zaklat.(Ő szakított kb 2 hónapja,neki már van párja) olyan kényes kérdésekkel hogy van e már valakim,ha igen kicsoda,ha nincs de miért nincs..stb. Meg hogy biztosan rossz lehet nekem szakítás után,úgy sajnál,mivel ő megtalálta a szerelmet és annyira jó lenne ha én is megtalálnám..Állandóan a magánéletemben akar kutakodni. Félreértés ne essék elküldtem melegebb éghajlatra,nem alpári stílusban,de határozottan keményen megmondtam neki,hogy nem vagyok a játszópajtása(azóta leállt, ez volt egy napja). De akkor is zavar hogy lehet ekkora pofátlan hü.e pi.sa!!úgy hogy szép tartalmas kapcsolat volt, nem kevés ideig,és tisztességesen váltunk el. Véleményetek szerint miért csinálja ezt? Hozzáteszem nem először mondtam meg neki igaz akkor finomabban,sőt nem csak én oktattam már ki ez kapcsán vagy egy tucat ember, és még mindig van bőr az arcán írni.
2017. okt. 5. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Gyanítom, hogy ő nem tudott túllépni teljesen rajtad, ezért kutakodik a magánéletedben. Én (pláne ha idegesít) letiltanám a francba mindenhonnan.
2017. okt. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
Nem fordult meg a fejedben, hogy tényleg sajnál és jót akar neked? Csak éppen nem esett le neki, hogy ezt így nem kéne.
2017. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy csaj egy hulladék, nem ér annyit, hogy pazarold rá az idődet. Veled chatelget, mikor van már új párja, nem hagy továbblépni...
2017. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok a tudatlan,de úgy gondolom ezt ebben a formában helyzetben nem illik.
2017. okt. 5. 13:05
 5/11 A kérdező kommentje:
2-nek írtam
2017. okt. 5. 13:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj vele!


Tiltsd le, ne válaszolj neki. Nézd levegőnek!


Ő nem tudott rajtad túllépni, azért írogat még neked. Ráadásul, új párja van, foglalkozzon vele!


Egyébként, ha továbbra is neked írogat, téged keres, az új "párja" hamar ki fogja penderíti.


Foglalkozz magaddal éld az életed! Örülj, hogy megszabadultál tőle!

2017. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek, akik imádnak mások magánéletében vájkálni, ez az egyik kedvenc időtöltésük. (Olyat is ismerek, akik hobbiból temetésekre járnak.) Szóval mást nem tehetsz/tehettél, minthogy leállítod aztán nem foglalkozol vele.
2017. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 acelsziv ***** válasza:
100%

Nekem az fordult meg a fejemben, hogy élvezkedik rajtad. Dicsekszik a párkapcsolatával és virgonckodik, mert neked nincs senkid.

Rúgd seggbe...

2017. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le. A számát is letilthatod a telódon, hogy hivogatni se tudjon. Elég szánalmas a viselkedése.
2017. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kárörvendés csak. Jól tetted, hogy elküldted melegebb éghajlatra én még le is tiltanám. Szemét húzás mert nem hagyja hogy lezárd ezt, hanem direkt zaklat. Biztos vagyok benne, hogy nagyon nem zárta még le ő sem csak ego simit akar, hogy a taknyodon csúszva visszakönyörögd magad. Nehogy belemenj a játékba!!
2017. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!