Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki, hogy birja az exe nelkul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, hogy birja az exe nelkul akit meg szeret?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem tudok tovabb lepni..szeretem meg most is 4eves kapcsolat volt..neha meg beszelunk ha en irok neki o nem ir.

Tartja magat buszke meg bekepzelt(ezert is ment tonkre a kapcsolatunk,na meg miattam is).

Amikor beszeltunk olyat irt,hogy ugy se bocsajtok meg neki kerdeztem tole ,hogy miert erre valaszolta,hogy talalkozott fiukkal jo nem tartozik ram meg semmi kozom hozza de en igy mar nem tudok vele egyutt lenni,hogy csak ugy4ev utan 2het szakitas utan talalkozgat nem tudnek meg bizni benne.Az lenne bennem hogy ugyan fiuzik-e stb..szerintem nem kell reszleteznem.Amikor ezt irta mondta h,tudom most k..va vagyok meg ilyenek de csak azert csinalja, hogy felejtsen.Nem ertem a lanyt...en nem tudok tul lepni..sehogy nem megy...semmi minden nap egyre rosszabb es rosszabb...siras keringet sirtam is mar...nagyon szeretem..o meg le sem xar....magyarul.En mar nem birom ezt..egesznapom kinszenvedes szo szerint..nem kot le semmi nem erdekel semmi csak o :/ valaki volt hasonloban? Nem birom mar...(bocsanat a helyesirasert)

21F 18L


2017. okt. 10. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lett vége ennyi év után? Ezis egy fontos tényező, talán helyrehozható az egész.
2017. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Figyelj valakinél helyrehozható. Én utálom z összes csajszit és exeimet aki ártott nekem. Ennyi 19F
2017. okt. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Linuxot használok, szóval jól megvagyok exe nélkül.
2017. okt. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de aki ennyire szarba sem néz az nem szeret. És aki nem szeret azért nem kár, nem a te veszteséged hanem az övé és akármennyire is klisé, nem jó az a kapcsolat, ahol nem érzed hogy szeret a másik. Ez nem a te hibád. Lépj tovább és ne agyalj rajta ennyit. Amég ennyire isteníted, addig sosem fogsz tudni tovább lépni. Látnod kell, hogy szar ember, mert olvasva nekem elsőre az jött le, hogy hogyan szerethet és ragaszkodhat valaki ennyire egy olyan emberhez akinek egy négy éves kapcsolat ennyit jelentett. Na meg, sok mindent elmond róla, ha részéről a felejtés egyenlő a pasizásal. Gyerek még, ilyen kell neked??
2017. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kort azért jó, hogy kiírtad, jelenleg ez egy fontos tényező. 18, és 4 éves kapcsolatról beszélsz, tehát 14 éves volt amikor összejöttetek, na itt a baj.

Rengeteget változik ez idő alatt az ember, és még a következő néhány évben is előfordulhatnak kisebb személyiségbéli változások.


Mondhatni minden ok nélkül tönkremehet egy kapcsolat ebben a korban. Akkoriban a barátnőm nekem ilyet szólt, hogy ő még élni akar, azért hagy el, meg mert egy srác az osztályból szerelmet vallott neki, és hogy ő ilyet még soha életében nem érzett.


Most itt nem volt harmadik fél, de ettől függetlenül érted, ebben a korban bármi megtörténhet.


Egyébként fél évig nehéz lesz, de egy 1 év múlva már túl leszel rajta, ránézel esetleg a profiljára, de már semmit nem akarsz majd tőle. Mérlegeld a hibáit, jusson eszedbe a rossz is ne csak a szép emlékek, és könnyebb lesz felejteni,.

2017. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 #5 ment a like.

Tudom,igazatok van csak nehez.Rossz nelkule nagyon...

2017. okt. 10. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Nem ő hiányzik hanem a jó emlékek. És sajnos szakítás után nem a rosszakra emlékszünk, hanem a jókra. A megszokás miatt lehet hiányérzeted, de elfog múlni :) Ne nosztalgiázz feleslegesen, amint elkap a nosztalgia tudatosan állítsd le magad és gondolj inkább arra ami rossz volt. Egy idő után átáll az agyat a rosszakra és már nem lesz kedved nosztalgiázni.

Mással is lesznek szép emléked, lehet jobbak is, nem ez életed utolsó kapcsolata és nem ő az egyetlen lány aki boldoggá tehet. Nagyon fiatal vagy még, ez tanulságnak nagyon jó volt, hogy megerősödj picit, rájöjj milyen embert akarsz magad mellé és milyet nem. Csak hasznodra vált ilyen szempontból. Fel a fejjel és optimistán előre. :)

2017. okt. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!