Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy szerettétek, de mégis szakitottatok?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel. Az oka az volt, hogy már nem szeretett annyira, mint amennyire én igényeltem. Barátként viselkedtunk már. Sokszor felvetettem neki a helyzetet és próbáltam megbeszélni vele, hogy hiányoznak az érzéki dolgok a kapcsolatból. A kézszorítás eltűnt, becézés már nem.volt, az ölelés kamuvá vált, de ő mindig azt mondta hogy nem tudja hogy miért ilyen, egyszerűen megváltozott. Úgy érzem hogy kiszeretett belőlem, de erre csak azt mondta hogy szeret meg , csak már nem úgymint révén. Szakítottam, mert nem barátot akartam hanem olyat, aki megvigasztal, figyel rám, törődik velem. Mégis annyira hiányzik. Mondjuk nem a mostani énje, hanem a régi, mikor még tényleg szeretett.


Jól tettem h szakítottam, ugye ? Elmesélnétek a hasonló torteneteteket ?


2017. okt. 10. 18:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Detto ugyanez volt velem is
2017. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted.


Velem is hasonló volt nem is olyan régen. Nagyon jó barátok voltunk az exemmel, de ennyi. Szex nem működött, az apró figyelmességek és érintések eltűntek, közös programjaink egyhangúak voltak és monotonok. A mély beszélgetések viszont megmaradtak, mindkettőnknek fájt a szakítás, de a 20-as éveim első felében nem egy 20 éves házasságban akarnék élni.


Van aki azt mondja, hogy nem szabad eldobni egy olyan kapcsolatot, amivel "nincs baj" (pl nincs megcsalás vagy veszekedés), de vannak olyan nyugodt problémák, amiket egyszerűen nem lehet megoldani. Szerintem a miénk és a tiétek is ilyen. Ilyenkor célszerűbb hagyni a másikat, békében elválni és megőrizni a szép emlékeket. Nyilván hiányozik és hiányozni is fog egy darabig. De ahogy te is mondtad, nem ő maga hiányzik, hanem amilyen régen volt.

2017. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

Jól igen.

Figyelj, a szerelem kb az egyik legkevésbé fontos tényező egy kapcsolatban, főleg egy hosszabb kapcsolatban. Annál sokkal fontosabb az egymás iránti tisztelet, a bizalom, a figyelmesség, az együttműködés stb.

Ha nem vagy boldog egy kapcsolatban, és úgy érzed, nem kapod meg azt, amit szeretnél, akkor ne maradj benne akkor se, ha szereted az embert (vagy azt, aki régen volt).

Nyilván kvanehéz, de majd túl leszel rajta.

2017. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted. Nálam is ez volt. Mi még erőltettük mert ő se akart szakítani ennek ellenére. Hát jól meg is csalt...

Sok értelme nincs ha egyértelműen már nem igyekszik életben tartani a lángot.

2017. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
SD jol irja, a szerelem huszadrangu dolog, egy komoly, egyuttelos kapcsolatban ennel egy rakas fontosabb dolognak jelen kell lennie.
2017. okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz. Első szerelem, és a kapcsolat első felében mindent megkaptam amit előtte hiányoltam az életemből. Mérhetetlenül szeretett, mindent megadott volna nekem, szinte már bálványozott, rendkívül figyelmes volt, és még vonzo is. Gyakorlatilag mára már csak a semleges beszélgetés, tisztelet maradt meg. Próbáltam feldobni valahogy, mondtam hogy menjünk el egy étterembe, majd este gyertyafényben romantikazzunk, de nem volt hozzá kedve :( a szakítás is annyi volt már, hogy, simán belement :( úgy éreztem, hogy már csak szenvedés az egész. Igazából csak kiönteni jöttem magamat ide, és h majd az esetleges biztató kommentekbol erőt veszek.
2017. okt. 10. 18:26
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én erre mindig azt szoktam mondani, hogy csak te leszel magaddal életed végéig minden percben. Néha eljön az idő, hogy kilépj valahonnan, ahol nem érzed jól magad, és azt tedd, ami jó neked. Még ha egy ideig fáj is.
2017. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, jól tetted. Persze nehéz, főleg, hogy ő volt az első szerelmed. Az első szerelmet mindig nehezebb feldolgozni (mármint a szakítást) és rá mindig emlékezni fogsz. De idővel már csak a szép részére, kellemes emlékként fog benned élni. Lesz majd másik lány az életedben, aki nagyon fog szeretni.
2017. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted!


Mondom ezt úgy, hogy én a "másik oldalon" , és rohadtul nem kellemes, egy ideje magamban vacillálok én is... Szintén első kapcsolat, persze, hogy ragaszkodok hozzá.


Nem könnyű, mert itt közben a másik meg mai napig rettenetesen szeret, és látszik, hogy nála minden megvan.. Nálam viszont nincs.

Szeretem, mint embert, barátot, de talán egy jó kapcsolathoz mégsem ez minden, ami kell.


Szerintem hiába mondják itt 1-2-en, hogy ez a legfontosabb. Nem. Én inkább úgy mondanám, hogy EZ IS nagyon fontos, de csak úgy, mint egy jó szex önmagában, vagy a szerelem önmagában, vagy bármi ÖNMAGÁBAN nem kielégítő, és ad boldogságot.


Mivel rajtam is észrevette ezeket a dolgokat a barátom, így én sem tudtam homokba dugni a fejem.. Hogy nem kívánom a közelségét úgy, vagy a szexet vele úgy, vagy hoyg nem szeretek csókolózni vele, elhúzódom sokszor stb. Miközben ölelgetni és odabújni pedig szeretem! Mint barátot és embert is rettenetesen szeretem és nagyra rétékelem. Én vagyok a mindene.


De aztán idővel úgy gondoltam, amikor ezek a dolgok nem szűntek meg, hogy tartozok neki annyival, hogy őszinte leszek. Egyik ilyen alkalommal elmondtam neki, hogy nem vagyok szerelmes, de szeretem őt ettől függetlenül.

Elmondtam azt is, hogy a szexet kevésbé kívánom, nem annyira vonzódom hozzá. ( ÉS hogy nem hiszem, hogy az alacsony libidóm az oka,amivel ő magyarázni szokta.)


Mondtam, hogy sajnálom, és az ő idejét sem akarom húzni, és úgy sem akarom sem magamnak, sem neki, hogy nyugdíjas párként éljünk... Szakítani akartam, bár tényleg kötődtem hozzá, de ekkor beláttam, hogy neki is így lenen a jobb.


Nos, mi nem szakítottunk..

Nem szeretett volna, és én is gyenge voltam, hiszen annyi mindenen keresztülmentünk az évek alatt együtt.. Minden nap együtt keltünk-feküdtünk, törődtünk egymással, megbecsültük egymást..


Kérdeztem, hogy de a kevesebb szex-el mi lesz? Mi lesz akkor még több év múlva??

Azt mondta, hogy ha emiatt szakítunk, akkor hülye vagyok, mert pár év múlva mással is ugyanez lesz..


És ha így van, akkor talán mindegy is.


Mégis úgy gondolom, hogy jól döntöttél, te erősebb voltál. Szerintem ez jobb nem lesz már..

N

2017. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Jáj... ez a szakítás utáni önsajnálat és önigazolás hogy jól tettem. Majd mindenki megsímogatja a pici buksimat, mert nekem annyira nagy szükségem van rá... Ember... Emberek...

Ne haragudj meg, de nem tetted jól. Hogy miért nem?

Mert ez a tipikus példája a mostani bal..sz kapcsolatmintának és annak hogy elnőiesednek a férfiak.

Ellaposodott picit, a szerelem kicsit enyhül, dobjuk el! Ettől jobbat nem is tehetünk! Nem ám hogy megjavítjuk. 25ezer áll a sorban.


Ide jössz rinyálni már ne is haragudj, hogy nem vígasztal meg a párod. Wtf? Férfi vagy (annak születtél)... Illetve az leszel. Hát viselkedj is úgy.

"Figyel rám, törődik velem" (Anyuci?!) Nem hinném h az anya szerepet szeretné betölteni.


"Az hiányzik amilyen régen volt" Fontosabb dolog. Te olyan vagy, mint régen voltál? Van e hobbid? Barátaid? Eljársz e velük? Van e önálló életed? Vagy csak rácsimpaszkodva valakire akarsz élni? Vajon két hét múlva újat keresel e, mert azt akarod hogy valaki vigasztaljon stb? (Kapcsolatfüggőség)


Bocsi haver, de ezt elszúrtad... Nemhinném hogy mindent megtettél. A legfontosabb. A nőnek akkor leszel k..vára vonzó, ha önálló életed van, amiben boldog vagy (akár nélküle is). Ettől válik izgalmassá egy férfi és marad meg a szerelem.

Ja és ne a gyakorin rinyálj. Az sem túl férfias. Ez az írás meg pláne nem. Rakd rendbe az önbizalmad, férfiasságod. Ezután még jó eséllyel meg is bocsájt...

Buksi simogatók: jöhet a lepontozás.

Kérdező: bocs, ha nyers voltam.

2017. okt. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!