Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális az, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy szakítás előtt minden szép dolog eszembe jut?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mennem kell, ennek vége,de szomorú és ez bánt, sajnálom őt és még most is szeretem de egyértelmű ,hogy nem tudjuk helyrehozni ennek vége

2017. okt. 11. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Nekem utána is eszembe jut
2017. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen az teljesen normális. Sőt még utólag is sokáig fog. De utólag már jó és rossz együtt,
2017. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nekem eddig cska olyan szakításaim voltak, ahol engem dobtak, és valahogy nekem a jók maradtak meg, szenvedtem is sokat, nekik meg a rosszak, és sokkal könnyebben túlléptek rajtam.
2017. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ez egy normális és természetes folyamat, csak épp nem szabad erre az érzésre hallgani, ha az emberben már (okkal) megszületett a döntés.
2017. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!