Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a legdurvább dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább dolog, ami rátok nézve elég szánalmas cselekedet volt szakítás után?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok
2016. okt. 29. 03:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Chaten beszélgettünk, bedobtam neki egy, hát mondhatni provokáló intimebb viccet, amire ő kiakadt és kígyót békát mondott rám, (átírva a múltat, hogy csak arra kellett nekem, meg hogy mekkora valaki, mert hogy a szakítás napján megdolgoztatta magát az új csávójával) Én meg vitába szálltam vele, és elmondtam mindenféle ringyónak. Persze ez így kijött belőlem, de így utólag nézve lehet mondani, hogy én is szánalmas voltam :/
2016. okt. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és 20/F
2016. okt. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Felhívtam, és olyan dolgokat mondtam neki, amit sosem lett volna szabad. Mikor kicsit magamhoz tértem, írtam neki egy bocsánat kérő levelet, és többé nem zaklattam, szégyelltem magam nagyon a történtek miatt, ilyen "elmebajra" nincs mentség.


Így ért véget egy 6 éves kapcsolat, amiben az utolsó fél évet azzal töltöttem, hogy megpróbáltam visszaszerezni, mert úgy gondoltam, ő életem párja.



f37

2016. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Együtt laktunk, szakítás utáni estén már nem aludt otthon, pár nappal később pedig felhozta az új nőjét a lakásba, mintha mi sem lenne természetesebb.


Ez már évekkel ezelőtt volt egyébként. A történethez tartozik,hogy a nő vagy 20 évvel idősebb volt és pár numera után megmondta az exemnek,hogy szakít vele,mert nem akarja a családja előtt felvállalni.


27N

2016. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*mármint a nő nem akarta az exemet felvállalni (csak megdugatni magát), ezért inkább kidobta.
2016. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legutolsó, végleges szakítás után már semmit, na de mire odáig eljut az ember, elkövet néhány olyan dolgot amit utólag már nem is ért és restelli.


Mindenkivel megesik ez.

2016. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kibékültem vele kétszer is (ez már önmagában szánalmas rám nézve), a harmadik szakítás után pedig belementem kisded játszmákba (de előtte így is hetekig viseltem a szakítás után teljes nyugalommal és méltósággal, ahogy fröcsög, bunkózik, szabotálja a cuccok visszacserélését, stb.).


Most már csak nyugalmat szeretnék és mindkettőnknek mihamarabbi "regenerálódást".


23/L

2016. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!