Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Még mindig az exemet szeretem, annak ellenére, hogy önző és nagyképű. Tudom, hogy jobbat érdemelnék nála, de nem tudok túl tenni magam a szakításon. Megfordult a fejemben, hogy elmondom neki még mondig őt szeretem, de nem tudom jó ötlet-e...

2017. okt. 12. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És ez mire lenne jó?
2017. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ő se tette túl magát rajtam és talán van esély az újrakezdésre.
2017. okt. 12. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem jó az újramelegített leves. Ami egyszer nem működött, az nem fog másodjára sem.
2017. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vannak olyan esetek amikor egy újrakezdéskor eltűnnek azok a gigszerek amik miatt szakítottatok. Akkor újra lehet melegíteni a levest megfelelő komolysággal
2017. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor van értelme, hogyha úgy gondolod meg tudjátok beszélni mi volt korábban a probléma, és változtatni tudnátok/akarnátok rajta. Ha nem, akkor nincs értelme, hisz úgy már jorábban se működött.
2017. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ... Mennyi ideje szakítottatok? Miért nem tudod,hogy jó ötlet e? Milyen viszonyban váltatok el? Van valakije azóta? Nyit ő is feléd, vagy teljes csend részéről? Ki szakított kivel? Miért bem tudod túl tenni magad a szakításon? Részletesebben kérlek.
2017. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Irj neki egy sms-t .De én nem nagyon reménykednék .Nekem volt nagy képű exem de o is keresett de valahogy nem biztam már az egész dologban ugyhogy nem eröltettem a dolgot .Ami elmúlt az elmúlt .
2017. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne irj neki semmit,nem lessz jobb.Sajnos az emberek főleg a pasik lelépnek ha valami nem stimmel.Nem igazán számít mit érzünk.
2017. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Írtál neki végül? 🙂
2017. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem. Végig gondoltam és úgy vagyok vele, hogy nem akarok vele megint összejönni.
2017. okt. 20. 17:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!