Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyen csalódást, szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen csalódást, szakítást hogy éljek túl?

Figyelt kérdés

Nagyon csalódott vagyok bántó hogy így lett vége...Sose gondotlam volna.

A párommal 3 éve voltunk együtt, dolgoztunk egy jó ideje. Felvetettem az összeköltözést kb egy hónapja...az elején nem volt vele baja, nézegettünk albérletet is. Aztán fordult a kocka valamiért és nagyon megbántott...


Mondta hogy nem akar velem összeköltözni, mert még 25 évesen nem érzi ugy hogy ez szükséges lenne, meg neki fontosabb a melója, fontosabb a kocsija amit nem rég vett...

Szóval minden fontosabb neki mint én, és fáj hogy engem tehernek nézett, hogy velem nem lehet összeköltözni, mert mellettem nem tudná megvalósítani az álmát, hogy legyen egy cége....

Egyszerűen olyan mintha kést szúrtak volna belém!! Azóta folyamatosan sírok, és fáj, mert nem hiszem el hogy így ért vége.....

Csak én terveztem a jövőt vele, de ő sajnos nem!!!!!!! :(

Nem tudok mit csinálni, nincs kedvem sehova se járni, egyszerűen 0 lett az önbizalmam.....

23 L



2017. okt. 13. 13:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Barom volt. Ne bánd. Találkozz egy normális sráccal.
2017. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szegény, sajnálom, ami történt veled. Tudom ez sovány vigasz, de az ilyen férfi nem is érdemelt volna meg téged. Hiába 25 éves, úgy tűnik sajnos még nem felnőtt, nem tud felelősséget vállalni. Három év (!!) párkapcsolat után azt mondja, még nem áll készen az összeköltözésre? Ez nevetséges, komolyan. Ne bánd, jobb, hogy most derült ki, hogy ilyen. Milyen férj, apa lenne egyáltalán az ilyenből? Akinek minden más fontosabb. Most biztos nagyon nehéz, 3 év nagy idő, talán úgy érzed, elpazaroltad ezt az időt az életedből. De tapasztalatszerzésnek jó volt. Kívánom, hogy találd meg azt a férfit, aki igazán szeret, tisztel és megbecsül téged, egészen biztosan így lesz. Addig is élvezd ki az egyedulállóság előnyeit, mert azért szerencsére azok is vannak :)
2017. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Orulj neki hogy nem kesobb derult ki hogy ilyen.
2017. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyen barom nem érdemelt meg. Ne keseregj ennél csak jobbat találsz. Legyen az állandó vendége a NAV. Mire rájön mit vesztett te már rég boldog leszel..... hidd el nem minden pasi ilyen pl.én sem


34F

2017. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

#4 ez itt a reklám helye?

(Fizetett hirdetésünket hallották.)

2017. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Gyerekkent jottetek ossze, kisfelnottkent pedig mas utakat akartok jarni. Ez megtortenik gyakran.


Lesz majd mas. Tuleled.

2017. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nyafi. Mindenki jart mar igy. Vagy legalabbis hasonloan. Nincs semmi baj legalabb nem pazarolsz tobb idot ra. Majd talalsz mast nyugi. Tenyleg! Csak nyugi :) Most elvezd a szingli letet, szabad vagy.
2017. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg tartós kapcsolatra vágysz,keress idősebb pasit,mert a fiatalabbak nagy része még “élni akar” . Aki meg már elérte a céljait azoknak sokszor már csak egy komoly barátnő hiányzik mint amilyen te is lehetsz.
2017. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
#8 azért ennyire tényleg ne reklámozd magad mert ez már ciki :D
2017. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem reklám csak próbálok egy csalódott lányba lelket önteni.Különben se hiszem hogy egy 23 éves lány rám vágyna így 33 évesen....
2017. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!