Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi csalódást, szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi csalódást, szakítást hogyan dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
miután vége lett a kapcsolatnak hogyan próbáltatok kilábalni a csalódásból és a hiányt amit a másik okozott mivel próbáltátok betölteni?
2011. dec. 10. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
szereztem helyette 1 másik lányt.
2011. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak a rosszra emlékeztem.
2011. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
depresszió önutálat önsajnálat fogyás sírás ágyban fekvés :D
2011. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt hittem kapok vmi pozitív, értelmes ötletet
2011. dec. 10. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a sport és a munkaterápia segített. Jól is jöttem ki belőle, mert a sok hajtás hatására előrébb jutottam a ranglétrán, aminek köszönhetően nem csak szakmailag, anyagilag jártam jól, hanem eljutottam egy olyan rendezvényre, ahol megismerhettem a jelenlegi páromat. Az élet tele van lehetőséggel, csak meg kell ragadni őket. De begubózva, bánkódva ez aligha fog sikerülni. Vesd bele magad 100%-osan az életbe, ez majd segít!
2011. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehezen. De az idő mindent megold.
2011. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Idő, idő, idő. Mindennek eljön az ideje, a felejtésnek is.
2011. dec. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Barátok segítsége,sok nevetés.:) Buli (nem k.rvultam),ismerkedtem normálisan és rájöttem,hogy attól még,hogy megcsalt,nem lettem kevesebb..és én voltam igenis a jobb ember a kapcsolatban szerintem,mert annyiszor vágta a fejemhez,hogy így-úgy pasizok,nem vagyok hűséges stb. és mégis,én voltam az..haha! Ő megtette,igazából be se vallotta,tehát szerintem ennyit ér..

Nem utálom amúgy,de ezekre így rájöttem.


16/L

2011. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!