Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. De iszonyat pofátlan, úgy beszél velem mint valami cseléddel, de nekem kuss a nevem. Mindketten dolgozunk, én még itthon is és semmit nem segít a ház körül csak ha külön kérem, mert amúgy a tv előtt ül.

Ma is kértem hogy porszívózzon fel, azt megcsinálta meg főzött bolognait. Én levittem a kutyám, fel mostam, ruhát mostam, teregettem, el pakoltam, port töröltem, ő közben jóízűen evett, utána fogta és besétált a konyhába a frissen mosott padlóra, mert ő szomjas... kértem hogy ne menjen be de csak azért is, “nem lesz semmi baja”. Itt már nagyon mérges voltam és azt mondtam hogy őt senki és semmi nem érdekli és ez bánt, de már veszekedtünk. Aztán ő elmondta hogy mit ugrálok a semmiért, bezzeg a kutyát azt majdnem megöltem (a semmiből jött egy kóbor kutya és megtámadta) és hogy inkább nézzek én magamba. Erre adtam neki egy pofont és eljöttem. Közben még írkált hol vagyok. Amikor hazajöttem akkor ült a tv előtt és nem szólt semmit. 15 perc múlva (amíg sírva ettem, a mai nap először) megkérdezte hogy mikor pakolom már el a cuccokat... és hogy a bőgés helyett inkább arra lenne eszem...

Na itt telt be a pohár és mondtam hogy részemről vége. És hogy költözzön el (nem saját, albérlet). Most elvonultam a hálószobába. De 5 percenként benyit, hogy kinek írkálok, meg hogy mit kell mosni, hol vannak a tisztítószerek, stb...

Innen mit lépjek? Látni sem bírom, de elmenni nem tudok innen hova..


2017. okt. 15. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Oké, kipanaszkodtad magad, de valójában mi a fenét akarsz megtudni?
2017. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad szerintem helyesen tetted,hogy véget vetettél ennek,tudom hogy nagyon sok bátorságra s erőre volt szükség ehhez. Innentől meg eltűröd addig,míg ki nem költözik. Azután próbáld meg összekaparni az önbizalmadat s előre nézni. Élni tovább az életed,s egy jobb társat keresni.
2017. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha vége akkor vége, innen ne hátrálj meg. Ha vannak barátnők, családtagok akkor kérd a segítségüket hogy tudjátok megoldani a helyzetet. Vagy ő költözik vagy te.


Nem tudom hogy rátudod-e venni hogy költözzön el, de ahogy sejtem erre nincs lehetőség. Amíg még vasárnap van tudsz segítésget kérni közeli barátoktól, rokonoktól hogy pár napig vagy 1-2 hétig náluk aludj amíg nem találsz másik albérletet. Én ezt tenném.

2017. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha szakítottál, akkor neked kell tudni, hogyan tovább. Ha az albérlet közös (ez nem derült ki), akkor neki is ugyanannyi joga van ott lakni.

"Erre adtam neki egy pofont és eljöttem." - ez mondjuk kimeríti a párkapcsolati erőszak fogalmát.

2017. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#1-es hozzászóló meg egy értelmi fogyatékos. Egy kisebb novellában kifejti a kérdező az adott problémát és csak személyeskedésben tud reagállni rá.

Rá se hederíts.

2017. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod, akkor kiderül, hogy a kisebb novellában 0 darab valós kérdés van, ez csak arra volt jó, hogy kiöntse a lelkét, ez pedig a gyarkorikerdesek, nem a gyarkorilélekkiöntés.hu
2017. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

> Ha elolvasod, akkor kiderül, hogy a kisebb novellában 0 darab valós kérdés van


Magában a címben van egy jól megfogalmazott, tömör kérdés. A leírásban meg a probléma részletezése.

Sajnálom hogy rossz szavakkal illettelek, nem kellett volna, de számomra egyértelmű hogy milyen kérdésre milyen választ szeretett volna várni a kérdező.


>ez csak arra volt jó, hogy kiöntse a lelkét, ez pedig a gyarkorikerdesek, nem a gyarkorilélekkiöntés.hu


Mintha ezen az oldalon lenne valamilyen értéki színvonal amit nem ütött meg, de szerintem ilyen nincsen. Továbbá ha kell akkor had öntse ki a lelkét én szivesen meghallgatom, picit áttudom érezni a helyzetét(25/f)

2017. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magában a címben van egy kérdőjel, mert anélkül nem engedi az oldal felrakni a kérdést.
2017. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt meg nem csodálom, hogy át tudod érezni. Mindkettőtöknek egyformán rossz a helyesírása :)
2017. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!