Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eltelt már 5 hónap mióta szakítottunk a volt párommal. Azóta folyamatosan beszélünk,összejárunk, lefekszünk egymással (igen én még szeretem,azt nem tudom,hogy Ő ugyanígy érez-e). Szóval azt vettem észre,hogy egyre sűrűbben akar találkozni és hogy amikor elkezdődött ez az egész,hogy akkor szexelünk, az első alkalommal csókolóztunk közben,simogattuk egymást stb. (Ugyanúgy mint régen) Aztán egy pár alkalom után a csókolózás es majdnem minden más elmaradt, azthittem,hogy azért mert már csak "dugásnak" fogja fel, ezért kezdtem én is úgy hozzáállni, tehát elfordítottam a fejem tőle stb. Erre 3 napja megváltozott minden.. megcsókolt közben és éreztem valami szikrázást a levegőben, végig simogatta a kezem, összekulcsoltuk az ujjainkat.. jelenthet ez olyat,hogy talán rájött az érzelmeire,csak nem akarja bevallani (csak a testbeszéde) ? Mert ahogy olvastam pár oldalon, a férfiaknak is mélyjelentéssel bír a csók mint a nőknél.



2017. okt. 15. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen mai divat, ami nekem 22 evesen erthetetlen, hogy a testedbe beengeded, de konkretan kommunikalni mar keptelen vagy vele?
2017. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval lefeküdni le tudsz vele de beszélni nem. Te felnőttnek gondolod magad?
2017. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez csak szerintem baromi gáz? Most őszintén hogy lehetsz ennyire naív? Miért kell belemagyarázni mindenfélét meg álomvilágba ringatni magadat? Azért fekszik le veled, mert kényelmes neki. Mert hagyod magad. Ha azt mondanád, hogy nincs szex tovább is állna azonnal. Az egyéjszakás kalandoknál is van csók, ahol semmi érzelem nincsen. Egyszerűen csak kihasznál, mert könnyen adod magad.
2017. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jim95 válasza:

Hasonló cipőben jártam én is 3-4 éve. szétmentünk, majd összejártunk 3-4 hónapig. minden rendbe volt, (jóformán ugyan azt csináltuk mint előtte) csak nem mondtuk egymásnak, hogy "szeretlek" stb (nyitottabbak voltunk),ezután össze jöttünk, és ismét elromlott köztünk minden, talán a "kötöttség" miatt, vagy mert túl tényszerűen kezeltük az egészet, nem tudom, de az biztos, hogy mindenki más.

Nálunk nem működött, még azért fiatalok is voltunk, ezért lehet jobb lenne ha szemtől-szembe megbeszélnéd vele, és kikérnéd az ő véleményét /elmondanád a saját érzéseid neki, hisz úgy fogod csak a tényleges választ megkapni kérdéseidre.

Mint már írtad "igen én még szeretem,azt nem tudom,hogy Ő ugyanígy érez-e)" ezt csak tőle fogod megtudni, Velünk az volt hogy, én kevésbé mutattam ki, és próbáltam elhitetni magammal hogy " csak szex " aztán közben pedig nyilván nem csak szex volt :D

2017. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Se veled se nélküled sztem .Azért kérdezd meg tőle mert így csak talàlgatni tudunk .Te vagy ott vele te bujsz vele àgyba ha nem mered megbeszélni vele akkor puhatolozz .
2017. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mintha egy vibrátorod lenne: nem kell vele beszélgetni, csókolózni csak magadba engeded és élvezkedsz. Ilyen az igazi szerelem.
2017. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!