Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti benne maradnatok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti benne maradnatok egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1,5 eve vagyok egyutt egy pasival. Eleinte egesz jol megvoltunk, de igazabol talan sosem voltam bele szerelmes. Tudom, hogy a szerelem elmulik, de ugy erzem, hogy az a bizonyos tuz sosem volt meg ebben a kapcsolatban reszemrol. Voltam mar szerelmes, de nehezen merem kijelenteni, hogy bele nem vagyok. Sosem mondom neki, hogy szeretem, csak ha o is mondja. O egyebkent szeret engem, es mindenkepp velem szeretne maradni. Egyebkent nincs vele baj, se kulsore, se belsore, de mostanaban eleg sokszor idegesit egyes tulajdonsaga, a bambasaga es a mujasaga foleg. Elegge csunyan is szoktam vele beszelni neha (emelt hangnemre gondolok).

Jovo szempontjabol nem jarnek vele rosszul, mert nem iszik, nem dohanyzik, udvarias, jol banik a penzzel, mindenben tamogat, kedves, stb de pl osszekoltozni sem lehet vele, mert jol elvan a sajat kenyelmeben, csak igerget, hogy ossze akar koltozni velem, de semmi erofeszitest nem tesz az ugy erdekeben, es nem is hajlando 50nel tobbet fizetni egy alberletert. Raadasul mas pasikrol fantazialgatok, es egx kicsit jobban el is kezdett erdekelni egy pasi munkahelyemen (vele erzem a tuzet, amit a baratomnal sosem).

Mar emlitettem egyszer a szakitast, de hallani sem akar rola. En pedig nem tudom mit tegyek. Becsapni nem akarom sem ot, sem magamat, de attol is felek, hogy minden kapcsolatom majd igy vegzodik majd.. Normalis, oszinte valaszokat kerek, koszonom szepen!


Mar kozelebb a 30hoz mint a 20hoz.


2017. okt. 16. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Te nem szereted őt, ezért ne maradj vele!
2017. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a normális válaszom az, hogy szerintem kapcsolatfüggő vagy.

írd be a google-be, találsz csomó anyagot róla, magadra ismerhetsz.

2017. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szakíts!

Mindketten jobban jártok.

Te azért, mert nem szereted igazán, ő meg azért, mert megérdemli, hogy találjon valakit, aki igazán szereti.

2017. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te nem szereted, ne maradj vele. Add meg neki az esélyt, hogy találjon olyan nőt, aki szereti
2017. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs szerelem, persze, hogy hagyd ott.

Te ismerkedhetsz a munkatárssal lelkiismeret furdalás nélkül, ő meg esélyt kap, hogy találjon egy olyan nőt akinek elég és jó az ő lassabb tempója.

2017. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem maradnek benne, sot el sem kezdtem volna

tobb nagy "o" volt mar az eletemben de osszekoltozni mindig csak azokkal koltoztem, akiknel az elejen megvolt a szerelem, tudod, a langolo tuz, a lepkek a gyomrodban, az izzado tenyer, a remego terd


ha te ezzel a sraccal ezt nem erezted akkor ne vesztegesd tovabb se az o se a sajat idodet!


ha nem most, elobb utobb ugyis lepni fogsz, amikor egy masik ferfi irant olyan eros tuzet fogsz erezni, hogy nem birsz magaddal es megcsalod a parod, az meg abszolut gorenyseg lesz


tessek ennek veget vetni, utana johet a masik

39/n

2017. okt. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ragaszkodik mert neki igy jó de neked nem .Az igazssàg az hogy igéretekre nem lehet alapozni jövőr.Dobd ki .
2017. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszaitokat. Igazabol tudtam, hogy mit kellene tenni, csak egy kis megerositesre vartam masoktol.

De azota szakitottam. Szerencsere viszonylag konnyen ment es bekesen.

2017. okt. 24. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!