Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meddig viselnétek el ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig viselnétek el ezt a lányt? Meddig maradnátok egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A Barátnőmmel már 4éve vagyunk együtt,az első évben még nagyon aranyos volt. Már 3éve együtt élünk de néha teljesen kiborít. Állandóan féltékeny mindenkire hogy én tuti megcsalom őt,Egy nap legalább 10x felhív.Ha elmegyek nélüle valahova társasággal akkor napokig halgathatom. Már számtalanszor összevesztünk mert baj volt hogy egy héten többször elmegyek anyámékhoz. Mindíg bunkó ha anyámról van szó. Sosem tetszik neki semmi.Már eljutottam odáig hogy regisztáltam társkeresőre bár már letötöltem. De azóta is piszkál vele. A telefonomat is állandóan nézegeti. Nem tudom miért szeretem ennyire. De kezdek besokalni. Szerinetek?
2015. júl. 22. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
3 évig biztosan nem.
2015. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem örülj neki. Bár valóban soknak tűnhet, viszont tény, hogy a nők hajlamosabban a párjuk megcsalására. Gondolom te szerencsés vagy, és nem volt még ilyenben részed. Azt kívánom neked, hogy ne is legyen. Örülj ennek a csajnak, mert nagyon szeret téged, és soha nem fog megcsalni! (Ha nagyon zavar akkor inkább próbáld meg megbeszélni vele.)
2015. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, gondolj bele, hogy ilyen feleséget szeretnél-e...nem hiszem, hogy bárki ilyen életet akarna élni...

Addig szakíts, amíg el nem veteti magát veled.

2015. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

2#

Ne zavarjon, hogy legtöbbször azok a csajok szoktak ennyire fanatikusan féltékenyek lenni akik már félrekúrtak a kapcsolatban, férfiaknál úgy szintén.

Az pedig, hogy folyton bunkózik az anyjáról, nos nem lehet elviselni hosszú távon pláne, ha ezt mondjuk úgy teszik, hogy nincs rá oka vagy nincs is ott az anyós az életükben.

2015. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az első évet is számítva, mikor még normális volt? Egy évig és egy hétig.
2015. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Hagytad hogy rád telepedjen a csaj és nézegesse a dolgaidat meg hivogasson reggeltől estig.

És mindeközben te meg jól bele vagy szeretve ezért nem tudod elhagyni.


Jól mattot adtál magadnak


Esetleg próbáld meg tágítani a határokat és csinálj egy-két kiadós veszekedést hogy mégis mit képzel magáról hogy ennyire nem hagy békén.


De én a helyedben a szakítást is fontolóra venném mert ez a kapcsolat nem úgy hangzik mintha ebben akarnád leélni az életedet.

2015. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
A kisajátítás, a másik magán szférájának a porba tiprása nem egyenlő a szeretettel. Ettől még szerethet ez a lány, de ez a viselkedés nem a szeretetről szól, sokkal inkább az ő (alaptalan?) félelmeiről. Ezzel csak azt éri el, hogy eltávolít téged magától. Próbáljatok meg őszintén, felnőttesen beszélgetni az érzéseitekről ebben a témában, és arról, kinek mire van szüksége a párkapcsolatban. Arról, hogyan fejezhetnéd te ki a törődésed felé jobban (ha szükséges egyáltalán ebben változni) és ő hogyan tartsa tiszteletben a te "szabadságod", ami nem egyenlő a félrelépéssel. Ajánlom figyelmetekbe a Függőségtől az intimitásig c. könyvet, olvasmányos.
2015. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Fish1 ***** válasza:

A csaj egyrészt önbizalomhiányos (féltékenység), másrészt birtokolni akar.

Adtál-e okot arra, hogy ne bízzon meg benned?

A helyedben nyugodt körülmények között elbeszélgetnék vele, hogy ez neked rosszul esik, hogy így viselkedik, kérdezd meg, mi oka van arra, hogy ezt csinálja, stb.

Ha egy komoly beszélgetés után némi idővel nem változik, akkor érdemes elgondolkodnod azon, hogy ez az egész hova vezet.

2015. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Semeddig.
2015. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez így nem normális. Az leendő anyós és menye között mindig van egy kis féltékenység, de azt simán meg lehet oldani. Itt a barátnőd beteges féltékenységével van a gond.


"Ha elmegyek nélüle valahova társasággal akkor napokig halgathatom."


Ez az egy amire azt mondom, hogy elvihetnéd őt is, hogy megismerkedjen vagyis, hogy jóba legyen a barátaiddal.

2015. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!