Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti maradnátok egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyre jobban azt érzem, hogy nem jó a kapcsolatunk a párommal. Lassan 10 hónapja vagyunk együtt.


Sajnos idő közben távkapcsolatba kényszerültünk. Ha együtt vagyunk, veszekszünk. Ha külön vagyunk, veszekszünk. Mégis nagyon szeretjük egymást.

Az én fejemben sokszor megfordult a szakítás, de nem hagyta, hogy elhagyjam.


Néha pszichopata módon viselkedünk egymással, de amit ő csinál, azt már túlzásnak érzem.

Egyre jobban azt vettem észre, hogy nála az a rend, hogy én kiszolgálom, és akkor rendben van. ( 1X kaptam tőle 1 szál virágot, szülinapomra sem kaptam semmit :( Pedig 1 utcáról kitépett gazcsokornak is örültem volna; és nem mintha nem engedhetné meg magának)


Próbálom kultúrára nevelni, pl. hogy mosson kezet WC-zés után, este IS mosson fogat stb...; ( mert ez szerintem az alapkultúrához tartozik) ;több ilyen próbálkozásom veszekedésbe fulladt, hogy engem ez miért zavar stb.. Nemrég leköpött 2X is egymás után, mert szóvá mertem tenni, hogy miért nem mosott kezet, miután WC-n volt. :( És még utána neki állt feljebb.


Tudom, én sem vagyok tökéletes.

Iszonyúan zavar, amikor beszélünk (akármilyen felületen), és nem reagál. Persze nem munkaidőben 'zargatom'. Munka közben telefonon beszélünk, ha hazaért, pedig egyből ír Facebookon. Sokszor csúnyán beszél velem, már volt olyan, hogy megszorongatott. (pl karomat..)

Legutóbb elmentünk szórakozni (kb 8 hónapja nem voltunk), és képesek voltunk buli közben összeveszni. Ekkor azt mondta rám, hogy 'hülye ember'. Persze így nevetségesen hangzik, de amikor egy férfi mondja ezt 1 nőnek, akit állítólag nagyon szeret; akkor elgondolkodtató ...


Ez iszonyú :(


Nagyon szeretem, de nem tudom elviselni a bántásait..


És még sorolhatnám a dolgokat


2015. márc. 3. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

"leköpött 2X"

"megszorongatott"


Van még kérdésed? Ez egy elmebeteg. :/

2015. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem egyedi eset.

Akár a sírig is tarthat.

2015. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen NEM.Ezerszer jobbat érdemelsz, idővel túl leszel rajta. Irtó nagy gyökeret fogtál ki.
2015. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ezek az ordas nagy tahók kellenek valakinek. Pff.
2015. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

valóban nevetséges

miért nem hagyod ott?

ha meg nem hagyod, akkor ne panaszkodj

2015. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én csak egyszer írtam csúnyát, és örök harag van miatta, sose fogja elfelejteni a csaj, vége lett, elég nagy részben azért, mert egy rossz napon kijött belőlem 2 mondatnyi csúnya dolog :D


de a köpködés az durva, még a csövest se köpöm le az utcán

2015. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!