Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehet egy fiatal lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy fiatal lány ebben a helyzetben? Van köztetek pszichológus?

Figyelt kérdés

Voltál már annyira össze törve,hogy azt Érezted,hiába kapnád meg a világ összes kincsét,csak az tudna megvigasztalni,aki miatt összetörtél.?Én igen...

Hosszú lesz a történetem,de csak úgy fogjátok megérteni és átlátni,ha aprólékosan le irom.

24 éves vagyok,3 éve lassan,hogy megismertem álmaim férfiját.(33 éves)Második párkapcsolatom,első látásra szerelembe estem.Nyakig.Az első két hét maga volt a Menyország,mintha nem is lettem volna önmagam,nem figyeltem mit teszek,csak át adtam magam a boldogság hormonoknak.Rajta is azt láttam,hogy boldog.Aztán jött a hideg zuhany.Tisztán emlékszem a pillanatra,ahogy mondta:"Te szerelmes vagy"Nem tagadtam,nem is tehettem volna.Aztán közölte,hogy Ő nem az.Tudni kell,hogy egy komoly kapcsolata volt,ami egy évvel azelőtt értvéget,hogy össze jöttünk.Azt mondta nem szereti már,a lány többször megcsalta,stb.Elfogsdtam,hogy nem szerelmes,gondoltam majd jön idővel,ugyis csak két hete vagyunk együtt.De nem jött,mai napig nem.Teltek a hónapok,jól megvoltunk,megismertük a családot,egymás barátait.Hétvégente találkoztunk csak.Szinte havonta szakitott velem,hogy nem birja tovább,nem megy igy neki,hogy nem szerelmes belém,mert tudja milyen érzés,és szeretné újra át élni,de nem tudja mellettem.

Én mindig kicsit bele haltam,napokat sirtam miatta,mig újra keresett,és mindig ki békültünk.

Azt mondta,hiányzom neki,tudja mekkora kincs vagyok,es bárkivel beszélget,lányokkal,csak arra gondol,hogy én mennyivel értékesebb vagyok.Vissza fogadtam,mert szerettem,és reménykedtem.minden ment ujra egy hónapig,amikor újra szakitott,közben lefeküdt mással,nekem nemvolt senkim,másra semtudtam gondolni csak rá.Persze nem mondta el,hogy mit csinált mig szakitottunk,de rájöttem.Elhagytam 3 hónapig,alig volt kommunikáció köztünk.Nem volt könnyű.Aztan újra ki akart békülni.Ki békültem.És ez azóta is igy megy,hogy őrülten szeretem,mésra sem gondolok.Ő megváltozott,már nem érdekli a csajozás ugy mint régen,aztmondta mellettem akar maradni,és hogy bár nem szerelmes de nagyon szeret mint embert,felnéz rám,hogy mennyire erős vagyok,és ennyire szeretem Őt,s hogy tudja,a szerelem múlandó,és megpróbál az eszével dönteni.Mégis tesz olyan dolgokat,amikkel megbánt,és kin minden nap,mert már bele betegszem abba,hogy mennyire akarom,de azt is tudom,hogy el kellene engedjem,mert lehet jönne egy olyan aki szerelmes lenne belém,és elhalasztom igy.De mit tegyek?

Talpra esett,önálló lánynak gondolom magam,jogász végzettséggel,stabil munkahely,autó.Nem szorulok rá,nem használom ki,ő egy egyszerü épitkezési vállalkozó,mindig felnéztem rá,mert tiszteli a munkát,az embereket,segitőkész,imádja a családját,nekem is mindig segitett és mellettem volt,bármi történt.A szex is isteni vele.Egyszerűen csak nem szerelmes belém..es bárhogy akarja,nem megy neki.De szakitani sem tudunk.Mit tegyek? Bele betegszem,tényleg.Hogy felejthetném el ?


2017. okt. 23. 22:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ő nem szereti már a volt barátnőjét,a lány csalta meg.Ezt helytelenül irtam.

Néha nem hiszem el,hogy nem szerelmes már bele,és nem rtem miért ilyen igazságtalan az élet,aki megcsalja,azt szerette,és engem nem tud :( Csak szeret,és vonzódik hozzám.

2017. okt. 23. 22:05
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem fog tetszeni, amit írok. Nem vagy több ennek a pasinak, mint a stabil punci. Ha éppen jön egy friss husi, szakít veled. Az összes többi "értékes vagy, erős vagy, nem érdekli a csajozás és csaktekellesz" csak rizsa, mellébeszélés, hazugság. Azt mondja, amit hallani akarsz. Így tart maga mellett.
2017. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

A #2-vel kell egyetértenem.

Kihasznál, ő is tudja, ezért szakított már veled jópárszor.

2017. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Heart of Darkness ***** válasza:
96%

Éreztem magam annyira összetörve. Jelenleg is így érzem magam, viszont rajtad ez nem fog segíteni. Figyelj ide, erre a kérdésre nehéz bármit is mondani, hogy mit csinálj és mi lenne a jó, mert az tény, hogy fájdalom nélkül nem fogod megúszni akkor sem, ha véget vetsz neki és akkor sem ha folytatod. Azon gondolkozz el, hogy vele akarod-e leélni az életed mert, ha nem akkor vess véget a kapcsolatnak minél előbb.


"Mégis tesz olyan dolgokat,amikkel megbánt,és kin minden nap,mert már bele betegszem abba,hogy mennyire akarom,"


Véleményem szerint egy ilyen kapcsolatot kár fenntartani.

2017. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Na ma kirinyálták magukat a pasik, üdítően hat most a női rinya.
2017. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
"Ha egy lyukban talalod magad, ne ass tovabb"
2017. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Elég nyíltan közölte a lánnyal hogy ő nem szerelmes belé. Ez egyenes jellemre vall, nem pedig olyanra mint amilyet a "stabil punci vagy neki" jellegű beszólások sugallnak.
2017. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
24 !évesen nagyon naiv vagy, egek. Elhitted a maszlagot? Gondolj bele, mi van, ha mással jobban élvezi a szexet, mint veled? Szerinted ezek után komoly férfinak fogsz kelleni?
2017. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
18 éves voltam, amikor legutoljára férfitől bevettem ilyen sület dumát. Ennyi idősen már nem kéne ilyen naivnak lenned.
2017. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
#7 addig oké, hogy a pasi megmondta, hogy nem szerelmes. Ez tényleg korrekt. Az viszont nagyon nincs rendben, hogy a pasi kihasználja a lány szerelmét, naivitását. Korrekt az lenne, ha szakítás után nem beszélne többet a lánnyal. Az lenne korrekt, ha nem hagyna lehetőséget a visszatáncolásra. Kérdező, ne hagyd magad! Bármilyen nehéz, szakíts meg minden kapcsolatot ezzel a pasival.
2017. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!