Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk egy nagyon nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk egy nagyon nagy butaság miatt, mit kellene tennem, hogy helyrehozzam, amit csak lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az előző párommal másfél évig voltunk együtt, minden tökéletes volt, kivéve, hogy játékfüggő volt, volt olyan, hogy nem igazán foglalkozott velem, nem szeretett volna eljönni velem közös programokra, inkább itthon feküdt volna és filmezni szeretett volna egész nap, de én örökmozgó típus vagyok. Megelégeltem, így felköltöztem a fővárosba, hátha a hiány megváltoztatja, de ez sajnos nem így lett. 4 hónapig éltem a fővárosban, amikor hazajöttem, mert már nem akartam tovább nélküle lenni, ez idő alatt találkoztunk, beszélgettünk sokat, amikor csak tudtunk. Ki szeretett volna ő is békülni velem, velem akart volna lenni, mert azt mondta, hogy még szeret. Miután haza költöztem, közölte velem, hogy ő már nem szeret engem. Én viszont nem tudok túllépni rajta, úgy érzem, hogy nélküle vége mindennek, annyira szeretem még mindig. Kérlek, segítsetek. Én rontottam el az egészet úgy érzem azzal, hogy elköltöztem. Mit tegyek, hogy helyre tudjam hozni vele a kapcsolatomat? Képtelen vagyok lemondani róla. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

2017. okt. 25. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha azt tudta mondani hogy már nem szeret, akkor felejtsd el szépen. semmi értelme szenvedni miatta.
2017. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne fuss egy játékfüggő után, aki szarik a fejedre. :)
2017. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Ne alázd magad!

Attól még kevésbé fog szeretni.

2017. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Viszont ezzel csak az a probléma, hogy nem tudok más férfiakkal ismerkedni, kapcsolatot teremteni, félek. Mindig ha valakivel találkozom, úgy érzem, hogy megcsalom őt és elmegy minden kedvem mindenkitől.
2017. okt. 25. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kim mondta h kezd el ismerkedni? először legyél túl rajta. várd meg amíg elmulnak az érzéseid felé. csak idő az egész
2017. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Összejönnél vele, valószínűleg úgy is ugyan olyan lenne minden. Nem változna semmi és te csak sírnál azért mert nem mentek sehova.

Neked az a bajod, hogy volt valakid, most pedig nincs.

Nem nagyon szerethetett téged.

2017. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"inkább itthon feküdt volna és filmezni szeretett volna egész nap, de én örökmozgó típus vagyok"


Akkor minek jöttél össze vele egyáltalán?

Egy év szünet alighanem jót tenne neked.

2017. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A férfiak többsége nem érti az "elhagyom, hogy jobban figyeljen rám" játszmát. Ha elhagytad hát elhagytad. Lehet, hogy szenved, mint a kivert kutya, de nem fog utánad menni könyörögni. Ezzel együtt nagyon jól tetted, hogy szakítottál a (volt) barátoddal. Visszamenni már kevésbé volt jó húzás. Egyébként is, mit akarsz tőle? Játékfüggő, tojik rád, nem szeret. Szerinted egy ilyen emberrel lehet jövőt építeni, családot alapítani?
2017. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!