Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk több hónapja de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk több hónapja de mindig keresett utána. Egy ideje már nem keres. De ha keres az mindig felzaklat. Hogyan dolgozzam fel ismét? 18L

Figyelt kérdés

Szakításunk után és pár hónapos (valójaban nem teljesen komoly) kapcsolatunk vége fele is felbukkangatott a volt barátnője. Azóta nem tud közülünk választani. A csaj függőjévé tette kb, de engem is akarna, bár engem a szülei nem annyira bírnak mint az előző csajt, akivel is ilyen kb barátságos-szexkapcsolatos volt a kapcsolatuk kb két évig.

A lány minden eddigi barátját hülyére vette ahogy őt is, de még is futnak utána az expasijai, és mindig szakítások után sem tudják egymást hanyagolni egyikkel sem hónapokig. (Ismerem nagyon a csajt onnan tudok ennyit)

De a lényeg volt barátomat hiába veszi hülyére, ő még is fut utána ideig-óráig hogy "vissza kapja" a csajt de túl sokat nem tesz érte am, ha nem sikerül vissza kapnia enyhe próbálkozás után akkor jön hozzám. Es ezt csinálja fordítva állandóan.

Kiszámíthatatlan mikor mennyi ideig nem fog keresni. Bár most pont pár hete össze vesztünk valamin és azóta letiltott messengerről, de kb azóta jobban kezdtem el érezni magam, és a saját érdekemben "rettegek" hogy nehogy megint vissza lépjen az életemben (mert mindig akkor szokott mikor már tök jól vagyok miután szart rám napokig vagy hetekig).

Úgy érzem ha vissza lép ismét megint nem tudok kilépni ebből a helyzetből, mert ahogy volt barátom nem tud az excsajnak nemet mondani, én ugyan úgy neki nem tudok/tudnék.


Legszivesebben azt szeretném, hogy megint csak az enyém legyen, de exe még az új szexkapcsolatos-kapcsolata mellett sem száll le volt baratomról..szóval esélytelen. És látom hogy a volt barátnőjével évekig "volt együtt" és neki is hazudozik még mindig meg mindig haudott neki, és tudom egyikünket sem tiszteli, legalabb is választani azt nem tud. Ha fontos lett volna neki az akit állitólag szeretett akkor jobban kellett volna küzdeni hogy vissza szerezze nem feladni aztán csak akkor foglalkozni vele mikor az jelentkezik.

Na szóval mivel már egy regeny lett sajnos :D mit tanácsoltok? Hogyan lépjek ebből ki? Ha én is "függője" vagyok a csávónak?! :/ köszi a válszokat.


Az a legnagyobb baj, ha épp tartjuk a kapcsolatot is szarul érzem magam mert tudom hogy átver mind a kettőnket, stb szóval magam sem értem mért nem hagyom már a francba, de ha keres egyszerűen vissza esek mindig.



2017. aug. 28. 03:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, hogy csak pótlékként használt, hogy tudjon kivel dugni, amíg vissza nem kapja a volt barátnőjét. Tiltsd le minden honnan (facebook, messenger, teló szám, stb...) esélyt se adj neki, hogy újra kapcsolatba lépjen veled. Ez neked sem jó, hogy szereted és ő meg eltűnik napokra, hetekre.
2017. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából érte se nagyon töri össze magát, hogy vissza kapja. Meg a "kapcsolatuk" háromnegyede nekik is csak szexkapcsolat volt. De igen, mindenképpen letiltom mindenhonnan.
2017. aug. 28. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Tiltsd le, nem fog tudni kapcsolatba lépni veled. Sokáig fog tartani, amíg túl teszed magad rajta, de könnyebb lesz, mert nem fog írni és egy idő után nem fog eszedbe jutni
2017. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!