Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, de nekem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de nekem még kérdéseim lennének! Rossz ötlet lenne átmenni hozzá?

Figyelt kérdés
Egy hétig nem láttuk egymást utazás miatt, majd a következő héten nem akart találkozni,kommunikálni. Végül bejelentette facebookon,hogy időt kér,de miért azt nem mondta. Mindenesetre kapott 1 hetet, de állítása szerint ez nem volt elég. Mondtam barátnőmnek,hogy vagy megbeszéljük vagy vége, nem írt rá semmit, így hát közöltem vele,hogy vége..arra sem reagált,becenevemet is úgyhagyta. Én ezt így lezáratlannak érzem. Szeretném vele megbeszélni szemtől szemben,hogy mi van most pontosan. Azt nem tudom,hogy csak szimplán bekopogtassak hozzá vagy írjak neki előtte? 20/F
2017. aug. 13. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Felesleges. Gyanítom, csak elzavarna, és te lennél a kattant zaklató, aki nem érti meg, hogy vége.

Aki ilyen eltűnéssel zárja a kapcsolatot, az nem érdemli meg a ráfordított időt.

2017. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Marcika, még mindig ezen lovagoslz?
2017. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fogd fel, hogy ő ilyen sunyi, és lezárta a dolgot, csak gerince nem volt közölni.


Exem dettó, ő is "szünet", meg "majd keres". Vicces, két éve szakítottunk, én már nyolc hónapja együtt is élek a jelenlegi párommal.

Ő még mindig keres :D

2017. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A fejedbe vetted,hogy elmesz hozza valaszokert ami teljesen ertheto,hiszen igy hogy zarnad le. Valoszinuleg magadat hibaztatod. Szerintem nyugodtan menj es kopogtass be hozza addig ugy se nyugszol. Amig a szived ugy erzi addig menni kell, legrosszabb esetben plusz egy tapasztalat. Nem konyorogni kell. Az ajtot talan rad csukja de akkor mar a lelkednek jobb lesz hiszen te mindent megtettel de o megis elutasitott.
2017. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

komolyan azt gondolod, hogy kapsz valami értelmes választ?

én nem hiszem.

sőt, formálisab te szakitottál, akkor meg főleg ne erőlködj

2017. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!