Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők, lányok! Voltatok kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Voltatok kapcsolatban olyan férfival, aki azért szakított veletek, mert nem volt megfelelő az "egzisztenciátok"?

Figyelt kérdés
Félárva vagyok, nem épp gazdag, de dolgos családból. Én is 10 éve egy helyen dolgozom, első munkahely Viszont exemnek nem tetszettek a családi körülmények. ( Az ő családja nem keveset örökölt, földeket, pénzt stb.) Nem szeretett itt lenni, illetve kerülte a találkozót a családommal. Ti elküldenétek utólag a jó fenébe? Nem tudom kiverni a fejemből. A szakítás 3 hete történt.

2017. nov. 12. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Utólag már senkit nem küldünk sehova.


Hagyjuk az egészet, a fenébe, nem gyerekeskedünk, hogy 3 héttel később felhívjuk, és jó a "fülébe" mondjuk, hogy mekkora szemét volt.


Az ilyen nem csak nevetséges, de szánalmas is.


Fogadd el, hogy nem egymáshoz tartoztatok, lépj túl rajta, és keress egy másik kapcsolatot, ne mérgezd a jövőd a múlttal

2017. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Van aki nulláról kezdi az életet, van aki még annál is kevesebbről. Az ilyenek ezt vhogy sose fogják megérteni.
2017. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Voltam, bár nem ebben a felállásban. Én voltam jobb anyagi helyzetben mint ő, és ezt valahogy az egója nem tudta feldolgozni. Folyamatosan kisebbségi komplexusa volt tőle, nem csinálhattunk semmit, mert kellemetlenül érintette, ha én hívtam meg bármire (amit szívesen megtettem volna), és ez végül a kapcsolat halálához vezetett. Nyilván nem mondta, hogy azért szakít, mert jobban állok nála anyagilag, de végül is egy olyan nővel csalt meg és él együtt most is, aki jelentősen butább és rosszabb anyagi helyzetű nála, szóval gondolom ez is közrejátszott a dologban.
2017. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egy pasinak fontos a nő egzisztenicája, akkor olyan helyen ismerkedik (egyetem, drága bárok ahova akárki nem tér be iszogatni mert nincs rá pénze stb) illetve a külső alapján is le tudja vágni a dolgokat (a kínaiból van-e a táska, vagy gucci) Illetve azért ez beszélgetéskor is kiderül. Utána meg már olyan indokkal szakítja meg a kapcsolatot amivel akarja.


Amúgy szerintem ha valaki oda van a másikért, akkor nem fogja az egisztenciája miatt otthagyni. Ha ez az ok elég akkor ott más sem stimmelt. Ugyanis a számunkra vonzó, kedves embert ezért nem fogjuk száműzni az életünkből.

2017. nov. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen a legtöbb kapcsolatomban így volt.
2017. nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Férfiként voltam mindkét végén a dolognak (3x akkora bér, mint a lánynak valaha lehetséges lesz, vs lány nagyon gazdag családból, de már saját fizetéssel, de a családi háttérrel nem tudtam "versenyezni").


Érdekes, de nálam is az volt nagyobb gond, mikor én kerestem sokkal jobban. Sosem tudta igazán elviselni, maga sem tudta, hogy mit akar, se azt, hogy eltartsam, se azt, hogy egyenlően osztozzunk, így szétmentünk.

2017. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!