Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni a volt szerelmet?

Figyelt kérdés
Barátommal 9 hónapja vagyunk együtt igaz volt 3 hónap szünet. Sokat vitáztunk a volt barátnőjén, akire ő sokat gondolt. Be is vallotta, hogy soha nem fogja őt elfelejteni. Amióta újra együtt vagyunk azóta egyszer került szóba. Akkor is én hoztam fel. Azt mondta már nem gondol rá és dolgozik rajta, hogy semleges legyen számára ez a lány eddig több kevesebb sikerrel. Elég őszinte fiú. Kedves hozzám, meg mondja is és érzem is hogy szeret. De nagyon idegesít a tudat, hogy még mindig eszébe jut a volt barátnő. Attól tartok, ha kiheveri a csalódást ami érte 3 évvel ezelőtt, akkor rájön hogy mégsem én kellek neki, csak búfelejtőnek használt. Nem tudom mi legyen. Szeretem őt.

2015. jún. 24. 18:24
 1/3 Mumusan ***** válasza:
Sokan vannak akik nehezen teszik túl magukat egy régi szerelmen, csak nem mondják el. És ez jól is van így. A te pasid "túl" őszinte, amivel jobban stresszel téged mint saját magát. Azért vagytok együtt mert szeret. Ennyi!
2015. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Nekem több alkalmomma sikerült. A titok az, hogy nem szabad bedőlni a maradjunk barátok című bullshitnek, aki egyszer elment, az ne jöjjön többet vissza.


Nekem 1 olyan barátnőm és 1 menyasszonyom volt, akikről sajnos kiderült, hogy méltatlanok a bizalmamra, és visszaéltek a jóhiszeműségemmel. Nagyon kibuktam rájuk, és a következőket csináltam.


Abba kell hagyni velük minden kommunikációt.

ki kell törölni minden emailt

beállítani a levelezőprogramot automatikus törlésre, letiltani őket fb-n,

kitörölni a telefonszámot (vagy letiltani).


Így túl voltam rajta pár hónap alatt. Az idő és a távolság mindent megold. A volt menyasszonyommal rendszeresen összefutok most 5 év után, mivel (azt hiszem) a közelben dolgozik. köszönök neki, néha váltok vele 1-2 szót, de semmi személyes kérdés.


Most már boldog házasságban élek, és örülök, hogy nem azt a ribit vettem el. :D

2015. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nőknek van ez az infantilis vonal a gondolatvilágukban, ha valami nyomja a hasukat akkor szaladjon össze a világ. És dumcsizzunk róla, foglalkozzon ezzel a dologgal mindenki. Mint a kisded mikor bibis a keze, számára evidens hogy ez a legfontosabb dolog a világon. Csak hát ő egy gyerek, a kérdező meg remélhetőleg egy felnőtt nő.


És itt leirta bánatát, kérdés nélkül. Miközben ez az oldal arról szól hogy ha valamire nem tudod a választ akkor itt megkérdezheted. Semmi másról. De ő pletyizni akar, persze nem másról, csakis saját magáról.


Vagy itt az a kérdés hogy el lehet e felejteni az elöző szerelmemet és te erre valóban választ vársz - tehát szó nincs arról hogy dumcsizzunk veled a lelkedről?


Én válaszolok neked igérem, egy esetben, ha elmagyarázod nekem, hogy miért kéne elfelejtenem? Mi indokolja ezt, mondd el és azt is hogy honnan jön ez a gondolat a fejedbe? Mi lesz akkor ha elfelejtem az elöző csajomat? Vagy te az elöző pasid... akkor mi lesz, mi változik?

2015. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!