Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak ma szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ma szakítottunk a párommal hogy leheg enyhíteni az űrt magamba és a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Ma szakítottunk közös megegyezéssel nagyon szeretjük egymást még mindig mind ketten végih sírtuk a beszélgetés alatt több mint 4 évet voltunk együtt de már az utolsó 2-3 hónapunkba sokat veszekedtink már nem volt az egész ugyan olyan mint régen,és nem akartunk úgy elhagyni egymást hogy utálatba folyon ez az egész kapcsolat inkább szakítottunk még ameddig normális megtudtunk beszelni egymással. De nagyon nehéz csak rá tudok gondolni már 3 éve együtt laktunk minden rá emlékeztet beleőrülök a hiányába valaki pár jótanácsot vagy valami segítséget adjon légyszíves mert nem tudom mit csináljak hogy menjek dolgoznj hogy aludjak enni sem tudok teljesen szétestem :(

#szakítás #lelki fájdalom #szakítástúlélése
2017. nov. 12. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sírd ki magad, hagyj magadnak időt, ha szükséges, akkor írj naplót, írd ki magadból a fájdalmat. Aztán szépen lassan zárd le a múltat, vond le belőle a következtetést, és kezdj új életet.

Kösd le az idődet a hobbiddal, olvasással, filmezéssel, takarítással, sportolással..stb.

Aztán mikor úgy érzed, kezdj új kapcsolatot.

2017. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy szakítás ilyen, egy jó ideig bármi fog történni az életben ami minimálisan is kapcsolható hozzá arról egyből ő fog eszedbejutni. Sajnos ezzel nem tudsz mit tenni, erre szokták azt mondani, hogy az idő mindent megold. Ahogy telni fognak a hetek, hónapok egyre jobban eltörlődnek ezek az érzések és gondolatok, egyre könnyebb lesz megélni a napjaidat. Én ilyen helyzetben azt tettem, hogy megpróbáltam magam lefoglalni mindenféle tevénykenységgel, hogy minél kevesebbet gondoljak rá. Segített is mert egy idő után sikerült teljesen túllépnem az egészen.


Nem tudom, hogy lány vagy-e vagy fiú de mindenesetre kitartást. :)

2017. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát....tudom ez nagy maszlag, sokszor elsütötték...de..idő...idő...idő....

Majd pár hónap után kicsit jobb lesz, vagyis nem lesz jobb, inkább elviselhetőbb, majd foglald le magad valamivel, tűzz ki célokat, stb...helyezd magad előnybe.....

“A lelked mélyi tartalék, színesebb vagy szürkébb?”

Majd kiderül.

2017. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 3 hete szakítottam. Kivettem először is 1 hét "betegszabit", én képtelen voltam bemenni. Lehet egy pár nap neked sem ártana. :/


Próbálj meg barátaiddal programokat szervezni, lekötni magad, vagy csak menj el sétálni.

2017. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,próbálom megfogadni a tanácsokat de nagyon nehéz nost pozitívan állnk bármihez is .:(
2017. nov. 12. 23:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj dolgozni, este meg járj el a barátaiddal, sportolj valamit(pl. menj futni)! Ez sablonos duma tudom, de sajnos okosabbat senki nem fog mondani.
2017. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Először is nagyon sajnálom, de hidd el a sablonos szövegek sokszor igazak, miszerint az idő minden sebet begyógyít. Tereld el a gondolataid, nekem személy szerint a zene rengeteget segített, meg az hogy valakinek elmondhattam és kisírtam magam sokszor:D minden okkal történik
2017. nov. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, ne sírdogáljatok, hanem hozzátok helyre a kapcsolatot! Ostobaság elvárni, hogy 4 év után is olyan legyen a kapcsolat, mint az elején. Ha a szakítást meg tudtàtok beszélni normálisan, akkor mást is meg tudtok. Ne dobjátok el egymást, csak mert nem hibátlan a kapcsolat.
2017. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül.


Pénteken még minden happy, arra keltem, hogy párom csenget kaptam s veszi elő a kis dobozt, hogy nem bírt várni évfordulóig... Nagyon örültem erre oda nyögi ez után, hogy kam rákényszerítve van a céges bulira... Mert egy kotynyeles 2 mondatos nő elintézte, hogy "tudjon" menni. S ha nem megy bajt okoz azzal a nőnek... Kam levonják fizujából...


Csakhogy párom hetek óta mondta, hogy miattam nem megy... Most meg hirtelen egy fruskát elém helyezett... S ne gondoljon az ember rosszat.

Visszafogtam magam, de másnap hajnalba roszat álmodva keltem s ingerültebb lettem.

Leültem gépezni kicsit nyugodjak le majd utána kérdezek, erre felkelt s faggatózott mi a bajom, mondtam kicsit hagyjon.

De inkább felidegesített s elmondtam, hogy szarul esik, hogy egy 2mondatos kolegina többet jelent neked.

Embeeeer s tovább védte a nőt az helyett, hogy oda jött volna megnyugtatni, ami normális lett volna.

Felháborodott én meg választ követeltem mi az igaz?

Torkomnak esett, hogy hogy beszélek a drága kis koleginájáról...


Nahh itt vágta el a fonalat...

Lehet az a nyaklánc se nekem volt szánva...


Ennyit az 5 éves kapcsolatról.


Hidd el jobb békébe elválni, mint pl így.

2017. nov. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak kicsit unott lett a kapcsolatotok azt ne add fel, mert nem veszett ügy, mint az enyém.
2017. nov. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!