Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nemrég szakítottunk, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakítottunk, de nem tudom normális feldolgozni még mindig?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottunk. Nem hiányzik, nem akarom újrakezdeni, nem emiatt írom a kérdést. Ahogy telt az idő, úgy egyre könnyebb lett, de néha rámtörnek furcsa érzések. Pl egy emlékkép, ahogyan veszekedtünk, vagy mikor megbántott, mikor csúnyán beszélt velem, stb. Tehát ezek a rossz tapasztalatok. Hogyan engedjem el?
2017. nov. 8. 16:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Normálisan
2017. nov. 8. 16:28
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Szexelj velem, ha jó nő vagy.
2017. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Idióták kíméljenek
2017. nov. 8. 16:34
 4/14 anonim ***** válasza:
Elég fura vagy hogy csak a rosszak jutnak eszedbe, így nem az a bajod hogy elengedd, mert azon már rég túl vagy. Inkább azt gondolom, hogy a rossz tapasztalatok miatt még félsz új kapcsolatba belemenni, ezért jutnak ezek eszedbe.
2017. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok új kapcsolatot meg ismerkedni sem.
2017. nov. 8. 16:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Vagy magadra erőlteted a rosszat, mert azt hiszed akkor nem fáj annyira. Nem lehetett békés a szakításod
2017. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem volt békés.
2017. nov. 8. 16:48
 8/14 anonim ***** válasza:
Foglald le magad, sportolj. Hátha úgy nem jut eszedbe
2017. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért vagyok idióta ? Én csak adtam egy lehetőséget hogy felejts, igaz ennek vannak feltételei. Ha nem élsz vele, akkor az a te bajod.
2017. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lótetű, lehetne egy másik neved az "illatozó poloska" :D

Nagyot ütne szerintem :)

2017. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!