Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehetek még, hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek még, hogy jobban érezzem magam? Ti is azt érzitek szakítás után, hogy "macskás nőként" élitek le az életeteket? Hogy most már nem lesz jobb?

Figyelt kérdés
Heti 7-ből 7 napot dolgozom, állandóan túlórázom, munka előtt vagy után heti négyszer edzeni járok. Napi szinten nagytakarítás a házban, hogy egy pillanatra se figyeljek másra. De három héttel a szakíts után is azt érzem, hogy egyre rosszabb. Vajon mikor lesz jobb? Ráadásul, úgy hogy a szakítás jogos volt, nem volt boldog kapcsolat.

2017. nov. 17. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szakítás utan 3 hónappal se jobb. Úgyhogy meg mindig idő.

Azt tudom ajanlani, hogy tedd a dolgod, ha raersz es van kedved menj el szórakozni. Ezt az idot sajnos vegig kell varni, több idő utan egyre jobb lesz. En is meg szenvedek...

Kitartást es sok sikert!

20/L

2017. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amennyit együtt voltál vele, annyi a felejtés is. Te most gyötröd magad, megpróbálod rákényszeríteni a tudatod hogy továbblépj. Ezzel csak egy gond van: amikor összemosnak a fejed felett a hullámok, összeroppansz idegileg a súly alatt. Roncs leszel ha kihajtod magad mindig
2017. nov. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Attól függ hogyan szakitottatok? Én 3 hete szakitottam az exemmel, nagyon megviselt mert szerettem és szeretem is, de olyan aljas dolgokat művelt velem, hogy a düh és a csalódottság iránta nagyobb és ez visszatart attól, hogy visszacsináljam a szakitást (nem mintha csak én döntenék erről). Igy én 3 hét után relative jól vagyok.

Próbálj meg többet járni társaságba! Vannak barátaid, akikkel le tudod magad foglalni?

2017. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Majdnem fél éve szakítottunk, megcsalt. Még mindig nem vagyok túl rajta, minden nap gondolok rá, tudva hogy ő boldog mással (nem érdemelné meg), én meg szenvedek. Remélem nem sokára túljutok rajta. :(


22N

2017. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást mindenkinek :(
2017. nov. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A macskákról is kell valakinek gondoskodni, nem? :)

='.'=

2017. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha leírnad a körülményeket akkor pontosabb választ kapnál. Privibe is jöhet

N

2017. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokan - többnyire nők - ott követik el a hibát, hogy rögtön beleugranak egy másik kapcsolatba.
2017. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Élj jelenedből. Ne hagyd, ne legyen életed.
2017. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A macskákkal semmi gond, én pasiként is imádom őket.


Hosszabb kapcsolatnál még 3 hét nagyon kevés. Rossz volt a kapcsolat, akkor is kapcsolat volt, amit feledni kell és az idő. Kihajtod magad, azzal csak magadnak ártasz:((

2017. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!