Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Szakított veem a párom, aminek elég nyomós oka volt, eljátszottam a bizalmát. Nem tudatos volt, egy olyan dolgot mondtam tovább, amivel én csak megmenteni szeretettem volna a kapcsolatunkat, de épp az ellenkezője történt. Sajnos nem láttam be akkor, hogy ennek mik lehetnek a következményei. Természetesen bocsánatot kértem, és amennyire lehetett helyre is hoztam, viszont ő olyan ember aki nagyon nehezen enged közel magához bárkit is. Ő nem mondta ki, hogy szeret, de a viselkedésén lehetett látni, és olyan dolgokban változtatott miattam, hogy működjön a kapcsolatunk, amiben egy olyan ember aki nem szerelmes nem szokott.

Én sem mondtam neki soha ki, régóta éreztem, hogy mit is jelent nekem, de én is olyan vagyok, mint ő, hogy nehezen engedek magamhoz közel bárkit is.

Holnap találkozunk, hogy visszaadja a cuccaimat és elgondolkodtam, hogy talán el kellene mondanom, de nem tudom, hogy jó ötlet lenne e.


2017. nov. 17. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, nincs veszítenivalód. Sok sikert! 35N
2017. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mond el, veszíteni nem vesztest vele semmit es ha esetleg megis vege legalább ugy leszel vele, hogy te megtettel mindent es nem lesz benne az az erzes, hogy mi lett volna ha elmondod.

Szurkolok.

2017. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj, hogy eddig nem mondtad. Mindenképp mondd el! És azt is, hogy Te nem akarsz szakítani. Ha elhagy, az csak és kizárólag az ő döntése.
2017. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi lett!
2017. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress olyat aki elfogad téged olyannak amilyen vagy ha van már ilyen akkor próbáljátok meg..
2017. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Elmondtam neki, életemben először elmondtam valakinek, és bár a kapcsolatunknak ugyanúgy vége, nem bántam meg. Sajnos tényleg akkorát hibáztam, hogy vége legyen, de legalább nem haragban váltunk el. Mindenkinek a legjobbakat kívánom! :)
2017. nov. 19. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nahát, ez egy fajankó. Nem vesztettél vele semmit. Majd jön más, aki megbecsüli az érzéseidet, és elfogad a hibáiddal együtt. Most mindenesetre töröld és tiltsd le mindenhonnan. Nehogy kísértésbe ess, hogy "barátkozz" vele.
2017. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!