Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt, hogy szakitott veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy szakitott veletek a parotok de kesobb megkeresett es kibekultetek?

Figyelt kérdés
Mindenfele sztori erdekelne. Szakitott velem a parom,ket honapig futottam utana amivel valoszinuleg megjobban elcsesztem az egeszet,de ket honapig ha irtam visszairt,telefonaltunk is. Ez csak jelent valamit nem? A szakitas oka az,hogy egy korabbi serelmen allitasa szerint nem tudja tultenni magat+a sok noi hisztibol elefe lett.(amikor szakitott honapok ota semmifele hiszti nem volt hanem bekesen eltunk egymas mellett es semmi jele nem volt szakitasnak)

2017. nov. 19. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap után szakítottunk, már nem is tudom pontosan mivel indokolta, de valószínűleg már megvolt neki a másik csaj.

8 hónapig tartottuk skypeon a kapcsolatot, persze nem mindennap beszéltünk, de azért beszéltünk. Végül találkoztunk (ő mondta hogy találkozzunk) és nem volt kérdés... Hamarosan szakított a csajjal, és boldogok voltunk.


Aztán két évvel később én szakítottam. Most újabb 5 év után megint próbált visszajönni, de nem akartam a barátom elhagyni, sőt megcsalni se. Aztán gyorsan talált valakit, most együtt élnek. Boldogok. Remélem.


Tudom nem happy end, vagy legalábbis nem kettőnket nézve, de ez az élet. Ami egyszer nem működött az esélyes hogy később se fog.

2017. nov. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze. Utána 1-2 hónapig megint jajj de happy volt minden, aztán kezdődött a sz.r elölről. Ami egyszer nem működött, az nem fog másodjára sem. Pláne ahol már sérelmek vannak.
2017. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, de pont úgy történt, ahogy a második is mondta. Tényleg igaz, hogy felmelegítve csak a káposzta jó. Azóta is az akkori szeretőjével él a férjem (válás még csak folyamatban, mert 8 hónapos a közös gyermekünk) 35N
2017. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt, egyenlőre még a happy szakasz van, de megfelelő önmérséklés,fegyelem mellett működhet. Csak sok az ösztönállat...
2017. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom egyebkent hogyha az ujrakezdes elott kibeszel ket ember mindent ami tortent es szabalyokat fektetnek le mukodhet. Ha lenne ra eselyem en igy tennem....
2017. nov. 19. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!