Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek csak a megkeresett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek csak a megkeresett pénz mennyisége számít? Az mind1, hogy hol keresték azt a pénzt, lehet az külföld is?

Figyelt kérdés

A csapból is az folyik, hogy a nőknek mennyire fontos a pénz egy férfiban társkeresésnél. Csak azt nem értem, hogy akkor most tök mind1, hogy hol és milyen munkával kereste? Mert hallom, hogy ájuldoznak amikor egy svájci pasi meghívja őket egy 20 ezer forintos vacsorára, de azzal nem számol, hogy Svájcban 4000 CHF (azaz 1.100.000 Ft) a minimálbér! Tehát annál egy takarító sem keres kevesebbet. Itthon meg ennek a tízedét keresi egy melós.

Ha tényleg ennyire fontos a pénz a társkeresés szempontjából, akkor miért dolgozik még Magyarországon egyáltalán férfi? Hiszen így abszolút hátrányban vannak, akármilyen munkát is végeznek itt, még egy takarító is nagyobb alfa-hím lesz mint ők, aki külföldön dolgozik. Elvileg így a kelet-európai férfi az örök szüzességre van ítélve.

Számít az is hogy relatívan az adott országban mennyi az átlagbér, vagy csak a megkeresett pénzösszeg számít végeredményben a nőknek? Mert ha az utóbbi, akkor egy percig sem dolgozok itt tovább, amikor úgyis egy csicska leszek a nyugati férfiakhoz képest.


2017. ápr. 22. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Megválaszolod nekem azt, hogy ha te és én ismerkednénk, nekem mi közöm lenne a pénzedhez?
2017. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Megoldás: Menj ki külföldre és aztán keress pénzt! Ha csupán ennyin múlik hogy nőd legyen és ne itt sírj, már bőven megéri!
2017. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak épp fél Magyarország nem takaríthat Svájcban :)
2017. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
3: Ő kimegy Svájba, mások Németbe, Ausztriába,Angliába vagy máshová, és lesznek akik itt is meg tudnak élni, mert nem lehetetlen. ;)
2017. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Krukutyán Levente ***** válasza:
60%
Gyakorlatilag megválaszoltad a saját kérdésed. ("Elvileg így a kelet-európai férfi az örök szüzességre van ítélve" --> nyilván fals ergo bukta az egész elméleted és az állításod)
2017. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Már ott bukott az elméleted, hogy a nőknek a megkeresett pénz mennyisége számít.....

a nőknek nem a pénz számít, bár jó ha van. Egy kitartott csajszinak lehet hogy igen, de azokból kevés van, csak persze azok ilyen cicababák, mindenki őket akarja.

Egy normális nő fel akar nézni a párjára. Ezért jó, ha egy férfi intelligens, kreatív, törekvő. És a foglalkozása ezt tükrözi is egy kicsit, bár nem mindig.

De megnyugtatlak, hogy a férfiak nagy része párkapcsolatban van, tehát csak a hozzád hasonló lúzereknek kell valami jó magyarázat...

2017. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Elvileg így a kelet-európai férfi az örök szüzességre van ítélve.


mondták már, hogy mennyire ostoba vagy??


a szüzesség elvesztése, a párkapcsolat NEM a pénzen múlik.


szerintem neked más dolgok sincsenek meg ahhoz, hogy kialakíts egy normális kapcsolatot.


itt az észbeli képességekre célzok.


arra gyúrjál, mielőtt még halálba sajnálod magad.

2017. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem olvastam e4l a hosszú részt. A színe is számít.
2017. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezőm neked nem a pénzeddel, hanem az IQ-ddal van a gond.
2017. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen a nők fürödni akarnak a pénzben mint Dagobert bácsi sőt én dobálni is szeretem közben a levegőben, hogy a hajamra hulljon vagy a testemet beborítsa teljesen. Anyám : D

Most komolyan honnan került ide ez a sok észlény?? Vagy ennyire ráérnek?

2017. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!