Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított, majd újra megkerese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított, majd újra megkeresett. Vélemény?

Figyelt kérdés

A barátom múlt héten szakított velem, egyszerűen annyi okkal, hogy semmi baja, csak elege van. Nem tudtam mire vélni, majd a héten elkezdett írni nekem, mikor saját maga tette szóvá, hogy nem akar velem beszélni többet. Apránként kezdődött naponta kis beszélgetésekkel, majd a hét közepén elmondta, hogy szeretne velem találkozni. Onnantól kezdve jól elbeszélgettünk egész nap. Én direkt nem is kerestem mert nem akartam a terhére lenni, netán nem akarna beszélgetni. Keresett minden nap, érdeklodött. A találka napján minden tökéletes volt, nagyon​ jól elvoltunk együtt, beszélgettünk, filmeztünk, elszórakoztunk. Aznap már el is mondta hogy majd jövő héten is találkozhatunk, és azután stb. Tehát hosszú tervei vannak. Viszont, szombaton óta nem keresett, aznap én ráírtam, hogy mi újság, stb. Esküvőre készültek, erre tekintettel mondtam neki hogy nem is zavarom tovább, és érezze magát jól, és ha lesz kedve, ideje, akkor nyugodtan írhat. De egyáltalán nem keres, viszont egész nap látom hogy fent van.

Gondoltam arra, hogy biztos másnapos kissé és nem akar beszélgetni most. Vagy csak hozzám nincs kedve.

Lehetséges hogy kicsit túlreagálom?!



2017. márc. 19. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd ír... ha ő kezdte folytatni is fogja. Nem kell izgulni a pasik miatt
2017. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, nekem már ott érelmét vesztette az egész hogy szakított mert "elege van" és még szóba állsz vele... Még ha 20-22 éves nagytinik vagytok, akkor is gáz.

Igen túlreagálod. Minek kell neked egy ilyen ember akinek te már csak pótlék vagy, max meg is dugna párszor? Miért nem éled az életed, találsz egy normális srácot?

2017. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából eléggé forró fejű, és meggondolatlanul cselekszik néha. Ebből kifolyólag heves természetű. De tudja magáról.
2017. márc. 19. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy játszik veled és kedvére használ. Egy barátnál is kevesebb vagy mert akkor rángat elő a szekrényből amikor akar. Nos, ha neked ez így jó, hát hagyjad. De akkor tanulná meg kontrollálni a forrófejűségét, ha követekezménye lenne a tetteinek. Ha mondjuk te sem állsz szóba vele, míg színt nem vall, hgoy mi a fenét akar tőled, mert nem fogod a drága idődet feleslegesen vesztegetni.
2017. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!