Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után miért rosszabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért rosszabb?

Figyelt kérdés

Elég rossz a kapcsolatunk amit meguntam és szakítottam pár hónapja.Szétmentünk,de az idő múlásával se enyhül a hiánya sőt csak erősödik....

Más is volt már így,h tette túl magát?


2017. nov. 19. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni, komolyan, fiezetek érte.

Próbáltam lekötni magam, hobbi, jogsi, autóragyűjtés, művészterápia/csoport, emberekkel való ismerkedés, csajozás, barátkozás, írás, zene, munka, kifestettem a lakást, töröltem a facem/messengert, eljárok önsegítő csoportra, pszichológushoz....semmivel se jobb. Csak rosszabb. Aztán próbálkoztam mással: nyugtatók, (xanax, rivotril, seduxen, frontin) semmi. Aztán próbáltam fölös giccsekkel foltozni a szakadt lelkemet, szívemet, vettem egy iphone 8 plust, vettem egy drága órát, vettem drága ruhákat...semmi. Van pénzem is....semmi.

Mégis akkor mi, mi az isten átka segíthet ezen? Mi? Mondja meg valaki és esküszöm leszopom már komolyan!!!!

2017. nov. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Semmi

Idővel enyhűl

Azon kapod magad hogy már egyre ritkábban jut eszedbe

De igazán nem tudsz túl lépni soha...

Ott vannak a szép emlékek, de az nem is baj.

Ha esetleg rájösz hogy ő jobban megszopta na az egy kicsit segíthet..

Nekem legalábbis az segít, bármivel bántott az illető

Jól kiröhögöm és megyek tovább

2017. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán még sem volt annyira rossz az a szerelem?!
2017. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!