Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti adnátok még egy esélyt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok még egy esélyt az exeteknek?

Figyelt kérdés

Pár hónapos kapcsolat után szakított velem a lány, mert rájött hogy nem akar mégse kapcsolatot és csak barátként szeret. 1-2 hétig még szenvedtem miatta, bennem volt 1 kis remény hogy mivan, ha meggondolja magát. Most már átfordult abba hogy félek ettől, mert csak megkavarná a dolgokat.

De azért van bennem 1 kétség hogy ha rájön hogy rosszul döntött akkor adjak-e esélyt egy újrakezdésnek.


2017. nov. 25. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék alapból össze exxel, de így főleg nem, hogy meggondolja magát és akkor mégis szeret (nem csak barátként). Mi lenne a garancia hogy nem gondolja aztán meg magát újra?
2017. nov. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne vedd komolyan
2017. nov. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Az attól függ. Nagyon hiányos az esetleírás.

De ha minden klappol igen.

Férfi vagy ha tetszik a lány hódítsd meg.

De változnod kell.. Az első körben elszurtad a dolgokat nem lettel érdekes nem lettel kihívás neki pedig az kell.


Nem unalomba fulladt beszélgetések, folyamatos kedveskedés ezzel csak aztveredvel hogy aranyos leszel de férfi nem.

Kapcsolat elején még nem lehet állandóan írogatni hogy igy szeretlek úgy szeretlek kell olyan hogy érezze te különleges vagy és szórakoztató es nem kaphat meg csak ugy.

2017. nov. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem arra jön rá hogy rosszul döntött, (vagy is nem úgy) hanem arra, hogy mégse talál jobbat. De ahogy kap jobb ajánlatot, lelép.
2017. nov. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem.

Ez egy folyamat. Ha 2 hónapja megkérdezted volna ugyanezt, akkor valószínűleg azt mondom, hogy talán, most már ilyesmi meg sem fordul a fejemben. Ha felkeresne újra, 100%, hogy nemet mondanék.

2017. nov. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapos kapcsolatnak nem. Ami ilyen hamar véget ér, az elég sanszos, hogy tényleg nem éri meg a bele fektetett energiát és időt. De egyébként is, exnek csak és kizárólag akkor adnék újból esélyt, ha rajtunk kívül álló okokból ért véget a kapcsolat- távolság, lehetetlen munkafeltételek, ilyesmi. Ha bármi olyasmi, ami belőlünk származott- sok veszekedés, érzelmek elmúlta, akármi-, akkor semmiképpen sem, mert ez nem múlik el, a sérelem továbbra is ott van, és idővel újra előjönne.


Amit az exed mondott neked, az nem egy olyan dolog, ami idővel megváltozik. Ha "rájön hogy rosszul döntött", akkor az csak azért lesz mert magányos és nem talált jobbat. Nőként mondom ezt. Szerintem értelmetlen ezen gondolkodnod egyébként, mert csak magadat kínzod. Ha valaki azt mondja nekem, hogy nem szeret, akkor nem fogok abban reménykedni, hogy hátha meggondolja magát, mert az érzelmek nem így működnek.

2017. nov. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Ez a "most nem akarok kapcsolatot" szinte MINDIG azt jelenti, hogy épp csak veled nem akar most, mert valaki más van a képben! Valószínűleg azt történt, hogy az a másik mégsem jött be, és most rájött, hogy te mégsem voltál rossz, sőt! Volt már ilyen, én nem fogadtam vissza, nem bíztam már benne, hogy nem fig-e újra előfordulni, de ezt neked kell eldöntened.
2017. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amikor én ilyet mondtam valakinek,meg se fordult bennem az újrakezdés,elmondtam az igazságot.Ne reménykedj.
2017. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Közel laktok talállozzatok az a legtisztább
2017. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az ex az ex, és nem véletlenül.Az utolsó exemnek meg aztán pláne nem adnék még egy esélyt.

Olyannak meg végképp nem, aki csak barátnak tekint.

2017. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!