Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti adnátok még egy esélyt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok még egy esélyt az exeteknek?

Figyelt kérdés

Pár hónapos kapcsolat után szakított velem a lány, mert rájött hogy nem akar mégse kapcsolatot és csak barátként szeret. 1-2 hétig még szenvedtem miatta, bennem volt 1 kis remény hogy mivan, ha meggondolja magát. Most már átfordult abba hogy félek ettől, mert csak megkavarná a dolgokat.

De azért van bennem 1 kétség hogy ha rájön hogy rosszul döntött akkor adjak-e esélyt egy újrakezdésnek.


2017. nov. 25. 00:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem írtad le részleteiben a szituációt.


Ki" a lány Te honnan ismered?


Miért utasított el?


Te mit reagáltál.


Szerinted miért keróltél barátzónába


Találkoztatok e már személyesen hol szoktatok kommunikáni és a ki a legfontosabb te mennyire tudtad felkelteni az érdeklődését

2017. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem adnék.

Az exem problémakezelési képességei nullák voltak, pedig én hajlottam arra, hogy beszéljük meg. Már az első kisebb vitánknál dobni akart, a másodiknál már meg is tette.

Utána persze tudtam, hogy vissza akar kapni, mert voltak erre utaló jelek, de ő maga ezt csak 2 év után vallotta be.

Nem kellett. Amúgy is van már kapcsolatom, de szingliként sem mennék hozzá vissza, mert tudom, hogy akkor is csak az lett volna, hogy megint kétségek között hagy, és mindig engem hibáztat.


22/N

2017. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!