Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom nem rég szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem rég szakított velem. De lehet, hogy terhes vagyok. Elmondjam neki most, vagy várjak a tesz eredményéig?

Figyelt kérdés
A párom kb 2hete szakított vele. Félek, hogy terhes vagyok mert lassan 3hete meg kellet volna jönnie. Nem tudom, hogy elmondjam neki most vagy csak akkor ha csináltam már tesztet. Nem akarom, hogy azt hidje, hogy csak egy ürügyet keresek, hogy beszélhessünk. Főleg ha negatív lesz a teszt. De egyedül meg nem akarom megcsinálni a tesztet mert tartok attól, hogy mi lesz az eredmény. Elmondjam neki most vagy várjak még vele? Lehet, hogy csak téves riasztás
2017. nov. 27. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Csinálj egy tesztet, utána meglátod. Ha nem ürügyet keresel a beszélgetésre, miért akarsz neki szólni a teszt előtt? :D
2017. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Várj a teszt eredményéig, egyenlőre nem kell pánikot kelteni. Nehogy azt hidje, hogy csak egy hazug kísérlet volt, hogy visszaszerezd.
2017. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
hidje... jézus... talán HIGYJE...
2017. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem akarod egyedül csinálni a tesztet, akkor kérj támogatást egy barátnőtől. Én legalábbis tuti nem zaklatnám ilyesmivel exem, akivel friss a szakítás. De lehet a pozitív eredményt sem kötném az orrára, ha meg akarnám szakítani a terhességet. Így én csak akkor szólnék, ha pozitív lenne a teszt, és bevállalnám az anyaságot.
2017. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

#3

Valójában "higgye"

2017. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
91%
Nem értem már a kérdést sem. Először is miért félsz attól, hogy terhes lehetsz? Szakítottatok valami miatt, ergo most hirtelen miért olyan fontos odarohanni, hogy a tesztet együtt csináljátok meg? Csináld meg a tesztet és ha pozitív, akkor mondd el.
2017. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Minek vártál egyáltalán 3 hetet? 3 hét késés már egyáltalán nem normális, valószínűleg baba van a dologban. Mivel övé is a gyerek, ezért joga van tudni róla szerintem. Ha megtartod, akkor mindenképpen.
2017. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Gondolod szakítás után felvállalná a gyereket és téged?


Reméljük a legjobbakat..


Egyedül megtartanád?


Sajnos a mai férfiak még akkor is lelépnek sokszor ha nem szakítottak a párjukkal terhesség előtt..


Biztos vannak olyan emberek akik mlletted álnak.


Én szurkolok neked és ne értd félre de nagyon sajnállak is hogy így alakult az életed, de mindig van fény az alagút végén és talán mindig van egy segítőd aki melletted lesz a "bajban" mert szeret


Rommá leszek pontozva - de nem vallási vakbuzgóságból mondom - hiszen nem vagyok az a fajta -

de szerintem nagyon megbánnád ha elvetéltetnéd a gyereket ha várandós vagy.

Most a teszt az első.

Utánna pedig le kell tisztázni az exes dolgot ha kell el kell engedned.

Ha van gyerek akkor extrán kiderül mennyire ember exed...


Ha nem sohasem kerülhet be a hősök csarnokába..

-hogy egy kis mitológiát is vigyek a történetbe


Szakított veled bár de a háttér sztorit nem ismerjük miért tette.


Így azt sem tudjuk gyerektől függetlenül sem hogy milyen reményeid lennének az újra egymásra találásra.


Soktényezős dolog.

2017. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
"hidje", "egyenlőre" :)
2017. nov. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem várj hátha a teszt megcsinalodik magától :))

Komolyan most mit akarsz ?

2017. nov. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!