Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ilyen nehéz elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz elfelejteni az exet? Már augusztus óta vége, facebookon is letiltottam, hogy véletlen se lássam, de nem telik el azóta óra, hogy ne jutna eszembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
foglald el magad. Végezz karitatív tevékenységet sportolj, fáraszd le magad
2017. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1! Ezek a közhelyek nem segítenek ilyenkor. Ha nincs másik férfi/nő aki mindenben jobb akkor hónapok,évek múlva fogod csak elfelejteni. Ha benne megtaláltad azt a pluszt akkor a felejtés ideje hatványozódik. Talán az élet egyik legnehezebb akadálya amikor egy ilyen embert kell elfelejteni. Nem lehet megbeszélni vele a dolgokat vagy megcsalt, mi történt?
2017. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyira ismerős ez a helyzet. Csak nálam már 8 hónapja tart. Próbálom lefoglalni magam, de mindig "visszakúszik" a fejembe. Talán az utóbbi pár napban már kicsit jobb volt, de nálam semmi szakítás esetére tanácsolt hülyeség nem jött be. Valószínű megtaláltad te is azt, akiben minden megvolt, amit kerestél, ezért nehéz elengedned.

Kitartást!

2017. dec. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valóban sok minden egyezett bennünk.
2017. dec. 4. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Valamennyire megprobalok tanácsot adni az alapján, hogy az exemimnek hogy sikerul hamar tullutniuk rajtam (mert en elég szenvedos típus vagyok es az augusztusi szakitasomon meg mindig nem tudtam túllépni, de az ex igen es ra is jöttem miert). Szoval az a leglényegesebb dolog, hogy lefoglald magad. Járj el otthonról, kondi, buli, baratok, esetleg család. Szabadidoben ha otthon vagy nézz filmet, olvass. A volt baratom szakítás utan ezeket csinalta, folyton a barataival van, eljárnak mindenhova, szabadidoben kondi, sorozat nézés. Es ha teljesen lefoglalod magad akkor szinte nyert ügyed van. Vegyünk velem szemben az exszel: en sokat agyalok, sirankozom, suliba menet rajta gondolkozom, hazafele rajta gondolkozom, míg o inkabb baratjaval jár iskolába hogy meg veletlenul se legyen ideje gondolkodni. Ez a lenyege a tovabblepesnek. Mert szakítás utan az ember hajlamos tul gondolni a dolgokat es nagyon sokáig reménykedni, pedig felesleges. Ha állandóan lefoglalod es lefarasztod magad akkor jo úton haladsz. A bulizast es szórakozást pedig extran tudom ajanlani, mert ha meg ismersz uj embereket könnyen lehet, hogy valaki felkelti a figyelmedet.

Kitartást es sok sikert! :)

2017. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!