Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi ez az egész? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az egész? Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A barátom 7 év után szakított velem, már együtt is éltünk egy ideje, az ok az volt, hogy elhidegültünk és én féltékenykedtem is nem is keveset (merthogy nincs önbizalmam). Miután szakított összetörtem és rá három hétre megismertem véletlenül valakit, aki nagyon vonzó volt és hogy eltereljem a gondolataim összejöttem vele, három hétig találkozgattunk meg csókolóztunk, amikor azt mondtam, hogy haggyuk az egészet, mert nekem még problémáim vannak. De a srác sem akart feltétlen kapcsolatot.

Most pedig totál szétvagyok csúszva felváltva jár a fejembe a volt barátom és a másik srác, akinek hiányzik a figyelme és a szeretete. Kapcsolatfüggő vagyok nem igaz? Komolyan nem tudom mit kellene csináljak, nagyon rosszul érzem magam...



2017. dec. 5. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az vagy. Ideje egy kis szünetet tartanod és rájönni, hogy egyedül mit érsz.
2017. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan.
2017. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valahol mélyen tudom, hogy az a helyes ha egyedül maradok most egy ideig. De komolyan úgy érzem megbolondulok egyedül.. :(
2017. dec. 5. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy kapcsolatfüggő. Nem azért érzed úgy, hogy megbolondulsz egyedül, mert kapcsolatfüggő vagy, hanem azért, mert 7 év után kilépett az életedből. Én is friss szakításon vagyok túl, 2,5 évig voltunk együtt és összeroppantam, tudom mit érzel. Bár a mi kapcsolatunk nem tartott olyan sokáig, mint a tiétek, de 2,5 év sem rövid idő. Azért érzed azt, hogy megbolondulsz egyedül, mert 7 év után jött egy hirtelen váltás. Épp ezen gondolkodtam az imént, hogy mégis milyen lehetetlen dolog elvárni magunktól, hogy ami évekig rutinszerű volt, azt egyik napról a másikra eldobjuk, megszüntessük. Nem csoda, hogy nem bírod feldolgozni, én sem bírom. Ilyet szerintem nem is lehetne elvárni magunktól. Hülye hasonlat, de a drogról, alkoholról, cigiről sem úgy szokik le az ember, hogy hirtelen abbahagyja, hanem szépen fokozatosan, akkor a szakításnál miért ne lehetne így csinálni? Persze tudom a választ, de akkor is, ilyenkor olyan dolgoknak tesszük ki saját magunkat, ami nem normális. Próbáld lefoglalni magad, tudom, úgysem fog menni, nekem sem megy. De idővel jobb lesz. Élj túl. Gondolj arra, hogy csak túl akarod élni a mai napot és a holnappal ne foglalkozz.
2017. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én is így voltam, de mivel totál szétcsesztem ezzel az életem, megtanultam, jobb inkább egyedül kis ideig. nagyon nehéz, de most inkább azt nézem, hogy mást ne tegyek tönkre. ha szeretnél beszélni, írj nyugodtan
2017. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Hülye hasonlat, de a drogról, alkoholról, cigiről sem úgy szokik le az ember, hogy hirtelen abbahagyja, hanem szépen fokozatosan, akkor a szakításnál miért ne lehetne így csinálni?"



Ahogy a kapcsolatok 90%-a sem úgy szűnik meg, hogy 6 év 364 napig minden tökéletes és hibátlan, majd a 7. évfordulón hirtelen a semmiből szakítás, hanem heteken-hónapokon keresztül egyre rosszabb a dolog. Elkezdenek eltávolodni egymástól a felek és végül megérik a szakítás.


A kérdező is írta, hogy "elhidegültünk"...

2017. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6-os:


Igen, nem egyik pillanatról a másikra történik a szakítás, de az, hogy a másik kilép az életedből, az igen. Mi barátnőmmel nem veszekedtünk hetek óta, inkább váltakoztak a jó-rossz pillanatok. 1 hétig a fellegekben voltunk, aztán veszekedés és újra, de attól még szerettük egymást. És most hirtelen eltűntök egymás életéből, ezt nem is lehet feldolgozni.

2017. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyedül nem tudsz főzni - mosogatni - akármi?

Egyedül nem tudsz aludni?


Azért nehéz a szakítás, mert a másik hiánya a rossz. Ez viszont csak az egyik félnek a ratyi, akivel szakítottak, mert neki úgy is megfelelt a kapcsolat, ahogy volt.


Persze elfogadom az álláspontodat, de látszik, hogy te voltál az elszenvedő fél. Több mint valószínűnek tartom, hogy az exed már rég túllépett rajtad és boldogan éli életét.

2017. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nem lépett túl rajtam, ő is ugyan úgy szenved mint én. Egy komoly kapcsolatnál, ahol voltak érzelmek nincs olyan, hogy az a személy nem szenved, aki szakított. Olyan kapcsolatban, ahol az egyik a másik agyára megy, ott persze, hogy örül az a fél aki szakított. Azonban olyan kapcsolatban, mint a miénk, ahol mind a ketten szerettük egymást, és minden estét együtt töltöttünk, mind a két felet megviseli a szakítás és nem is lehet ezt feldolgozni, hogy hopp, már nincs az egyik fél.
2017. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!