Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok, de én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, de én nem akarom hogy ez változzon. Lehet hogy hülyének fogtok tartani. Mit kellenne tennem az egész ellen?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok készülve, napi szinte. Én nem akarok ezzel nemfoglalkozni, szerintem tennem kell ellene. Barátnőmmel 9 hónapja járunk és szeptember óta egy suliba. Állandóan bámulják, mindenfélét mondogatnak neki (biztos ismeritek az ilyen beszólásokat) előfordult hogy a seggét is megfogták mér nem egyszer. Nagyon kiborít, fiú létemre gyakran sírok. Ráadásul az anyja másik iskolába akarja vinni (azóta utáltam meg az anyját), és teljesen bele vagyok betegedve ha témába jön rámtör a sírás. Nemtudok belenyugodni. Mit tegyek? Mivel védjem ki? Balhéztam is párszor az pár embert azért demotivált. De 1800an vagyunk a suliba mindenkibe nem köthetek bele és nem mehetek neki. Bízhatok benne hogy előbb-utóbb hírem lesz és nem merik majd ezt csinálni? Normális válaszokat léci, nem érdekelnek a negatívumok segítséget szeretnék. Ha írnátok hogy ezzel együtt kell élnem, közlöm hogy nemmegy.
2011. dec. 1. 21:15
1 2
 1/12 Randy Orton ***** válasza:
0%
Legyél férfi, sírni égő. Főleg lány miatt
2011. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Maximum a barátnőm előtt sírok más előtt nem. Mindenkinek azt mutatom hogy fuh de keménygyerek vagyok.
2011. dec. 1. 21:18
 3/12 A kérdező kommentje:
Most tudtam meg hogy másik suliba megy, 100%-ra. Megint sírok :'(
2011. dec. 1. 21:20
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

"Most tudtam meg hogy másik suliba megy, 100%-ra. Megint sírok :'("


Szánalmas vagy...

2011. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Randy Orton ***** válasza:
Ne sírj, légy boldog :) holnap családi
2011. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ember.. én értem h bele vagy habarodva, de előbb utóbb meg fog tőled fulladni. és gondolom te nem szeretnéd ha elhagyna szóval embereld meg magad és nyeld le a békát. suli után is tudtok találkozni nem? és ha megbeszélitek akkor fog magára vigyázni és lepattintja ő maga a nemkívánt egyéneket.
2011. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

> Megint sírok :'(

Nesze, vegyél be egyet:

[link]

2011. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sírni égő? Hát igen, ez már az új világ egy állítása, miszerint a férfi azért férfi, mert érzéketlen bunkó. Ha nem egész nap a való világot meg az xfaktort ennéd, akkor nem írnál ilyen idióta szarságot.

Egy férfi, avagy egy ember attól (is) ember, hogy felvállalja az érzelmeit, érzéseit.

Aki mosollyal takarja a könnyeit az a leggyengébb ember a világon.

Persze ezt tényleg nem azt jelenti, hogy folyton sírnod kell. Azért van a gerinced és a két kibaaszott lábad, hogy kihúzd magad rendesen, fontos a tartás és állj meg egymagad a lábaidon. Akár súlyokkal is.

Először is. Próbálj meg nem az érzelmeid által vezérelve lenni. Ne légy ilyen papucs. Attól, hogy nem heversz mindig a lábai előtt, attól te még nagyon szeretheted. De nem érzelemből, hanem érzésből. Mindkettő ugyanannyira nemes szellemi tevékenység, csak az utóbbival kevésbé ártasz magadnak. Bocsánat a gyenge megfogalmazásért, de vannak olyan dolgok, amiket nem lehet a fizikai valóságunkban, szavakkal leírni. Remélem azért kapizsgálod, hogy mire is akartam kilyukadni.

Másodszor: az elsőből kiindulva, avagy hozzátéve, ha már annyira szereted, akkor védd is meg, vagy állj ki a saját 'érdekeidért'. Vagy ha már ennyire az érzelmek embere vagy, akkor az érzelmeid mellett állj ki legalább, ne légy gyáva nyúl! Az én barátnőm az osztálytársam is egyben. Ilyet látnék meg, hogy valaki rácsap a seggére, az akkora pofont kapna, úgy vágnám gyomorszájon, rúgnám faszon, hogy nem kel fel a földről egy ideig. Leszarnám a következményeit. Nekem ő az életem értelme. Még ha kigyúrt kancigányok is vagánykodnának kiállnék eléjük.

18f

2011. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak, végre valaki normális. Hát igen énis balhéztam már eleget, de az a baj hogy ha ottvagyok nem merik a roh.d.kok. De legalább ha emgkérdezem az asszonyt hogy mitörtént nem titkolt el semmi :) Azt majd utána rendezkedek.
2011. dec. 1. 22:22
 10/12 nastic ***** válasza:
A FÉRFI NEM SíR, SOHA SOHA SOHA, a kisfiúk és gyerekek néha de ott is lenéznek érte jobb helyen
2011. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!