Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mennyi esély van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esély van az újrakezdésre?

Figyelt kérdés
Két hónapot voltam együtt a barátommal. Az elején minden rendben volt, a kapcsolat utolsó két hetében kezdett furcsán viselkedni, aztán szakított. A szakítás oka mindössze annyi volt, hogy ő nem áll készen most egy kapcsolatra, hisz mindent megadok neki, de ő a jelenlegi helyzetében képtelen ezt visszaadni. Most jött egyetemre, rengeteget tanul, nagyok az elvárások otthon is és saját magának se tud túlságosan megfelelni. Azt mondta szakításnál, hogy ő szerelmes, aztán írtam neki, mert nem nagyon értettem, hogy akkor mégis mi a probléma és azt mondta, hogy fogadjam el, mást nem tud mondani. Én viszont nagyon szeretem és nagyon hiányzik, viszont többet nem szeretnék neki írni. Azóta is rendszeresen követi a kis életemet instagramon. Szerintetek tenyleg szeret még? Lehet arra esély, hogy ujrakezdjuk? 20L, ő 19F
2017. dec. 10. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarod újrakezdeni? 2 hónap lófasz. 2 hónap alatt semmilyen problémának nem kellene feljönnie két ember között.


Továbbá mi az, hogy "mindent megadok neki"? 2 hónap alatt? Mi az a minden, amit megtudtál adni neki? :D


Nincs esély, hagyd békén.

2017. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindent, amit két hónap alatt meglehet :) konkrét probléma nem jött fel, lehet a két hónap nem sok, de ettől függetlenül szerelmes lettem.
2017. dec. 10. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező navi vagy nagyon mint én voltam 4évvel ezelőtt és most ezét szenvedek..amit magamnak köszönhetek

1.Ami nem megy nem erőltetjük.

2.Ha szerelmes beléd akkor nem szakít ez ilyen egyszerű.

3.Ha hiányzol keres.

4.Ha veled akar lenni veled lesz

Ezeket amit leírtam ha szeret minden áron megfogja érted tenni,de nem tette esély,hogy újra kezdjétek? lehet mi honnan tudjuk? értelme?NINCS ki fogja a végén megszívni? te..

Gondolkozz el..inkább 2hónap mint 4év mint ahogy én írtam..igaza van az elsőnek 2hónap alatt semmi vita semminek nem kéne lennie.Egyszerűen megunt csak nem akar megbántani.

2017. dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kezdeném újra olyannal, aki egyszer már szakított. Félnék és folyamatosan bizonytalan lennék. Mikor hagy el újra? Agyalni mikor mit rontottam el.

Bár hihetném, hogy az újra kezdés jó dolog. De nem bíznék benne. :(

2017. dec. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!