Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy fogom ezt túlélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogom ezt túlélni?

Figyelt kérdés
Most hétvégén sajnos el kell váljak a páromtól mert az anyja hazaküldött. Most nem akarok belemenni a részletekbe de nagyon szenvedek. Több mint 1 éves kapcsolatot csak úgy felejtsek el egyik napról a másikra.Mondtam a páromnak is attól még hogy anyád elküld haza mi folytathatjuk továbbra is a kapcsolatunkat. Az volt a válasza erre hogy képzeltem el majd hogy ő 2-3hetente eljön hozzám az nagyon sokba kerülne neki mivel nem is lakunk közel egymáshoz 110 km választ el. De én nem akarom elveszíteni őt az anyja miatt mert még mindig szeretem. De azzal is tisztába vagyok hogy ő már nem igazán szeret engem sőt lehet már egyáltalán nem. Mit tegyek hogy megtudjam győzni ne hagyjuk el egymást? Nagyon szeretem öt még mindig és ezt nagyon jól tudja. De annyira félek hogy ha hétvégén haza visz soha többé nem fogom őt látni. Nagyon szenvedek és félek. Mit tegyek? Amúgy ő már többször is szakítani akart velem de mindig együtt maradtunk. Sőt legutóbb megint kértem tőle egy esélyt sőt le is térdeltem elé megalázkodtam. De azt mondta már sok esélyt adott. Épp ezért félek hogy már nincs remény.
2017. dec. 11. 16:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már egyáltalán nem szeret téged.

Abban sem lennék biztos, hogy az anyja küld most el. Nem kizárt, hogy a párod nem volt elég bátor, hogy megtegye és meghagyta a piszkos munkát neki, hiszen ott nincs érzelmi kapocs.

2017. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Leülsz és végig gondolod a dolgot. A párodnak, te semmit nem jelentesz, max egy használható luk, de már arra sem kellesz. Amit tehetsz, tudomásul veszed és próbálsz, mielőbb túl lépni rajta.

Egy kapcsolatot, két embernek kell akarni. Egy ember akarata, semmit nem ér. Nem tudatosítod magadban, hogy vége, sokáig fogsz szenvedni.

2017. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom de egy biztos hogy az anyja sose kedvelt és már állítólag régebben is el akart küldeni de akkor a párom nem engedte. Ezt maga az anyja mondta nekem. De lehet van benne igazság hogy a párom gyáva és nem mer ő elküldeni.
2017. dec. 11. 16:41
 4/21 A kérdező kommentje:
De szerintem meg igenis az anyja küld el hiszen már tejesztette a faluba hogy hazaküld ma hallottam vissza ezt is. Ismerem az anyját tudom milyen szemétláda.
2017. dec. 11. 16:45
 5/21 A kérdező kommentje:
Bár mondjuk ha jobban belegondolok lehet mégiscsak a párom kérte meg hogy az anyja küldjön el. Mert ugye nemrég volt a párom szülinapja és ő akkor is mondta nekem hogy az lenne a legjobb ha szakítanánk mert ugye én is mondtam neki hogy december 10 én hazamegyek. Emiatt nem volt kedvem lemenni vele ünnepelni a szülinapját. És szerintem akkor beszélték meg az anyjával hogy elküldenek. Mert elötte szó se volt róla hogy haza akarok menni sőt az anyja se tudott róla. De aznap ő is megtudta. Lehet akkor mégis csak a párom kérte meg hogy küldjön el ő.
2017. dec. 11. 16:51
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

A drága exed egyáltalán nem szeret téged, ki tudja valaha szeretett-e egyáltalán, de hogy most már nem, az egészen biztos - bár ezért tettél is bőven. Azt is simán kinézem, hogy ugyebár próbált korábban is szakítani, de te mégse koptál le, úgyhogy most már az anyjával intéztette ezt el, ami elég gerinctelen megoldás, de legalább működött.


Akkor kellett volna emelt fővel távoznod, amikor először akart szakítani veled.. Mégis hogy gondoltad azt, hogy ha szánalmas csúszómászó pincsikutyaként könyörögsz neki, akkor majd megszeret?? Hogy szeretne bárki egy tartás nélküli önjelölt lábtörlőt?

Az, hogy szereted, teljesen lényegtelen. Félreteszed az érzelmeid, megszakítasz vele minden kapcsolatot és építed tovább az életed egyedül, aztán majd ha mindent lezártál, elkezdhetsz ismerkedni. Nem, nem fogsz belehalni, akármennyire is hiszed jelenleg.

2017. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Anyám sem bírta a párom. Mivel én a párom szerettem, én mondtam, kész, megyünk és akkor keressen anyám, ha megbékélt a helyzettel. Ennyi. A párod nem áll ki érted, nem is jelentesz semmit neki. A 110 kilométer is hülleségnek hangzik. Én is, barátaim is többet meg tettek, akár hajnal két órakor a szeretett nőért. Egy tininél sok lehet, de felnőtteknél? Na meg, ha veled akarna lenni, van más lakhatási lehetőség és szét kell nézni, mi az elfogadható. Nem akarásnak, nyögés a vége:(
2017. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
6-os már bocs azért nem kéne így beszélni rólam. Én csak egy szeretethiányos nő vagyok aki vágyik a boldogságra de mindig a nem megfelelőt fogom ki magamnak erről nem tehetek.
2017. dec. 11. 17:17
 9/21 anonim ***** válasza:

Amig nem lesztek mindketten 18 evesek addig sajnos a szulok dontenek, ez mindig igy volt.


Ha majd elmultatok 18 akkor elkoltozhettek sajat lakasba.

2017. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Bocsi de én már 30 vagyok a párom meg 28
2017. dec. 11. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!