Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítós történetek? Kinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítós történetek? Kinek, milyen módon ért véget a kapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem magánéletben szeretnék turkálni. Csak ramatyul vagyok . Azért érdekelnek a sztorik, mert így, hogy látom, hogy nem vagyok egyedül, talán nem fulladok önsajnálatba...

Esetleg olyan, ahol újra összejöttek?Sikerült megbeszélni?

Fogalmam sincs mihez kezdjek.



2017. dec. 15. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A legkomolyabb kapcsolatomnak egy autóbaleset vetett véget 4 éve. A párom és fél éves kislányom vesztettem el.


A legutolsó elég szemét módon. Majd fél éve együtt voltunk, mikor a csaj elkezdett ismerkedni más pasival. Az is elég csúnya szakítás volt. Azóta inkább nem hagytam komolyabbra fordulni egy kapcsolatomat sem. Bennem van ez a két törés. Azóta is voltak rövidebb-hosszabb járások, de végül én vetettem véget mindegyiknek. Nem tudtam megbízni benne.

Mikor erre rájöttem, úgy döntöttem változtatnom kell. Elkezdtem önfejlesztő könyveket olvasni, jártam pszichológushoz is. Új hobbikat kerestem, új sportba is kezdtem. Megszűnt minden ilyen problémám.

Mostanság már csak úgy hívok randira eg lányt, ha van előtte egy fél éves ismerettség s látom is rajta, hogy nyitott erre.


Ne érezd magad ramatyul, keress új hobbit, szórakozz. Tereld el a figyelmed. Ha nekem sikerült, hidd el neked is fog! ;)


28/f

2017. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
#1, Uramisten, nagyon sajnálom :(
2017. dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
megcsalt a legjobb lánybarátjával én meg elmondtam annak a pasijának. még én voltam a szemét k.va. annyira jól ment ez neki, hogy el is hittem és még én kértem bocsánatot tőle. :D persze azóta megjött az eszem.
2017. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvőnk napján egyszerűen lelépett reggel, hogy ő még nem kész erre.

Az #1 válaszolónak sok kitartást kívánok! Sajnálom.

2017. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt egy közös "havernőnkkel" egy olyan buliban, ahová én betegség miatt nem tudtam elmenni. Utána nem keresett többet. Mikor vége összefutottam vele valahol, kértem, hogy a lezárás miatt adjon már csak egy két mondatos magyarázatot, mert mégiscsak ember vagyok. Akkor nem is vallotta be, csak annyit mondott: Kész, ennyi volt, miért mit gondoltál, majd feleségül veszlek? Később, kb. egy hónap múlva a havernőtől tudtam meg, hogy megcsalt vele a srác. Nem jártunk egészen egy évet, de ez az eljárás???, Tudta, hogy még össze fogunk futni, elkerülhetetlen volt időnként, s utána is jópofizott, mintha minden rendben lett volna a lezárással. Nem baj, utána többé nem kellett átélnem szakítást, van már vőlegényem, ő viszont még mindig az egyéjszakás köreit futja, ha jól tudom, úgyhogy Isten nem ver bottal..

Neked, kérdező, neked is lesz majd egy igazán jó, a legtutibb, ne szomorkodj!

1. válaszoló, őszintén sajnálom, ami veled történt!

2017. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jól megvoltunk, majd egyszer csak lerázott, szemét módon, alázva, gúnyolódva, szemétkedve, amivel nagyon feldühített, ezért kicsit visszavágtam neki (megbántottam). Majd bocsánatot kértünk egymástól, és újra alakult a kapcsolat, aztán kiderült hogy terhes, mert bár szedett gyógyszert, nem olvasta el a használati utasítást, és kiütötte a tablettát, és ezért én voltam a szemét, hogy ő terhes lett. Aztán azért voltam szemét, mert a több lerázása szemétkedése után nem tartottam jónak a kapcsolatot hogy gyereket vállaljunk, de mikor visszakérdeztem mindig mondta, hogy nem tartaná meg semmiképpen, de én vagyok a szemét, hogy nem akarom megtartani... Aztán segítettem neki sokat, támogattam, elvetette, aztán tovább segítettem neki, de az expasija rám kent valamit amit nem tettem (ő tette), hogy ezzel elriassza tőlem, a lány ellenséges lett, megint szemétkedett, alázott, azt mondta, hogy az exével kavart már a kapcsolatunk közben, és ilyen meg olyan vagyok, és hagyjam őt békén (persze ismerem hogy nagyon hazudozós a lány, így a fele sem igaz amit mond, szóval ki tudja mi volt), jól lehúzott. Aztán az exe csinált egy még durvábbat vele, de a lány szerint csak "véletlen".
2017. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátok és anyuci vélméménye sokkal fontosabb volt - értsd, a szexuális életünket IS kibeszélte nekik.


Aztán a hátam mögött több, mint félévig "beszélt" a "barátnőmmel". Tényleg csak beszélgettek, de engem dumáltak ki, a csaj lódított, meg mindent felnagyított (ismertük, mi a felét nem hisszük el, annak amit mond), az exem meg bekajálta az összes fssáágát.

Végül többek között ezért dobtam ki.


Ennek 2,5 éve, én már együtt élek életem férfijával, ő meg azóta is egyedül van - a poén, hogy a barátai mind vidékre költöztek és babát várnak, ő meg ott lakik benn tökegyedül.

Hát, ez van, aki a másikat nem becsüli...


28n

2017. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem 3 hónapja dobott ki a nagy szerelmem. Sok fiúval voltam már, de beléjük nem voltam szerelmes, ezért azok a szakítások maximum pár hétig fájtak. Ezt a fiút viszont nagyon szerettem. Fél évig voltunk együtt, minden klappolt, aztán történt vele valami rossz dolog, mikor elmondta, nem is beszéltünk pár napig, aztán írt, hogy vége. Utána próbáltam vele beszélgetni, mert szerettem volna neki segíteni, de úgy viselkedett velem, mintha semmi nem történt volna köztünk. Azóta már nem vagyok belé szerelmes, csak attól szenvedek, hogy teljesen félreismertem. Egy egyenes, kedves embernek láttam, valójában meg egy érzelmi zavaros idióta.
2017. dec. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
48%
Velem picit tobb mint 2 honapja szakitott a baratom. 2,5 evet voltunk egyutt. Azt mondta nem szeret, nem erez semmit, stb. Ezalatt a 2 honap alatf minden heten talalkoztunk, de minden heten egymasra kiabaltuk h hagyjuk egymast beken, megis 2-3 napig tartott ez. Most viszont eljott egy pillanat, hogy elegem lett. Engem nagyon megvisel még mindig. Döntse el szeret, es megprobaljuk mégegyszer, vagy engedjuk el egymast... írhatsz privit ha gondolod :)
2017. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#1 Szívből sajnálom.

Sok erőt neked mindenhez!

2017. dec. 20. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!