Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezik, hogy tényleg komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy tényleg komoly az új kapcsolata?

Figyelt kérdés

Ex barátommal 3 honapja szakítottunk. 2.5 hónap nem beszélés után rám írogatott, találkozgatunk és amikor már azt gondoltam, hogy esetleg komolyan érdeklem még, hirtelen már nem keresett többet. 2 hét múlva kiírta, hogy kapcsolatban. Padlóra tett rendesen.

Az a csaj korábban bejelölt ismerősnek, de mivel nem tudtam ki az így elutasítottam.

Lévén, hogy nem tudtam (akkor), hogy ki az megnéztem az adatlapját és kb 2-3 hete még mással volt nagy szerelemben.

Gondolom ennek ellenére már találkozgattak, és persze Velem is. Szemét dolog volt ez tőle.

Mégis mi ez az egész?

Igen, eléggé fáj ez az egész és nem, nem akarom viszaszerezni de kiváncsi vagyok másnak mi jön le ebből az egészből?

26N/F



2017. aug. 25. 00:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ennyi infobol leginkabb semmi sem jon le a sztoribol. 2 variacio van:


1.) mar baromira nem erdekled es tovabb lepett.


2.) meg erdekled de megprobal tovabb lepni.

2017. aug. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
3 honap,két hét.. bis ezek nevetséges dolgok. Tini rovatba átmenni kellene...
2017. aug. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az van, hogy elment a hajó, de te még lélekben mindig azon szeretnél utazni. El kell engedni...tudni kell elengedni. Neked is jobb lesz...
2017. aug. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azon voltam, hogy elengedem, 2,5 hónapog jól is csináltam, haladtam...aztán felkeres, de hogy minek ha közben meg barátnője lett??? Most kezdhetem előlről a túllépést. Igen valamennyire még ragaszkodom hozzá lélekben..sajnos..
2017. aug. 25. 11:24
 5/14 A kérdező kommentje:

2.válaszoló mi ebben a nevetséges és miért lenne tini rovat??

3hónapja szakítottunk 2,5 év után. Aztán felkeresett, úgy viselkedett mint akinek komolyabb szándékai lennének erre hirtelen már nem keresett. 2 hét múlva kiírta fb-ra hogy "kapcsolatban". Így már érthető?

2017. aug. 25. 11:27
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért komolytalan mert egy felnőtt kapcsolatban ilyenek azért ritkábban / egyáltalán nem fordulnak elő (facebook, kapcsolat állapot kiírás, keresett de nem akart semmit...). Bár az a baj, hogy így nézve, ezt a topikot 30+ -ra kéne állítani.


De, hogy ne off legyen: Szerinted mennyire életképes az exed és az új csajának kapcsolata? Kapcsolatfüggők, akik ugrálnak az egyik kapcsolatból a másikba.


Írhatnám azt is, hogy beszippantotta őket a fogyasztói társadalom, 'minden eldobható' szlogenje. Viszik a sérüléseiket minden új kapcsolatba amitől még frusztráltabb és szorongóbb életük lesz. Nem, nem most. Majd pár év múlva mikor már a tudatos agyuk fog a toddler brain helyett irányítani mindent.


Rövidebben: kizárt, hogy komoly kapcsolatot ki lehet így alakítani. A kizártat nyomatékosan írom!


Nekem amúgy az jön le, hogy valószínűleg te is sérült vagy, mivel a volt párod is az volt és mivel ma divat a hasonló emberek keresése, így gondolom hasonló volt hozzád. Amúgy a leírásodból, a fogalmazásból és a kardinális pontokból is következik ez. Én a helyedben jóval több önismeretet szednék magamra mert szerintem(!) sem magaddal, sem egy kapcsolat dinamikájával/működésével nem vagy teljesen képben.


Ne értsd félre, nem kioktatni akarlak, inkább csak megkímélni a sz** kapcsolatoktól meg az évekig tartó szorongástól, hogy nem találsz normális pasit. Olvass könyveket, cikkeket, írásokat, bármit ami önismeretet adhat.

2017. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Új lányt akart, de érzelmileg hozzád kötődik még, így vissza akart menni hozzád, de mikor lehetősége lett mással, megörült s leállt veled.


Lány szemszögéből: Egy utolsó szajha, kb 0 érzelmi világ, valamiért szakított exével s egyből ismerkedésbe kezdett, amire ott volt a te exed s 1-2 héten belül össze is jöttek.

2017. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja korulottem, hogy nem lesz hosszu eletu...hat nem tudom...de az biztos hogy ez az egesz padlora kuldott
2017. aug. 25. 21:29
 9/14 A kérdező kommentje:
6.valaszolo irtam privatot :)
2017. aug. 25. 21:37
 10/14 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Ne foglalkozz ezzel a hulyeseggel. A srac es a csaj is tok ovodas. Majd jon mas! En a helyedben unfollowolnam fb-on a csavot es elkezdenem elni az eletemet. De ez en vagyok. Engem valamiert ezek a dolgok sosem hatottak meg, sot.... Pedig volt mar olyan is, hpgy a csavo meg mielott szakitott volna velem mar egyutt volt az uj nojevel. Rohogtem egy sort es mentem tovabb. Amint megtudtam az egesz sztorit egybol kiszerettem a csavobol. Szanalomra melto az ilyen ember.
2017. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!