Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Helyre fogok jönni valaha mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre fogok jönni valaha mi történik velem? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
4éves kapcsolatomnak lett vége nem én szakítottam én életemet le éltem volna vele annyira szerettem és sajnos még most is szeretem mindennél jobban.Amióta nem vagyunk együtt mint ha elvágtak volna bennem valamit,nem érdekel semmi nem köt le semmi nem látom értelmét fontosnak annak amit csinálok komolyan az sem érdekelne ha ki derülne,hogy rákos vagyok vagy akármi le sem tojnám magyarul..egyszerűen nem tudom mi van velem nem törődöm semmivel nem foglalkozok semmivel amitől más fél én simán meg csinálom és egyálltalán nem is érdekel,hogy mi lesz talán azért mert már nincs mellettem az exem.Vele minden olyan jó volt..ő volt a mindenem nélküle teljesen üres vagyok és nulla se hobby semmi nem köt le,egésznap szomorú vagyok és rossz kedvű szinte még a létezés is fáj...néha belülről olyan fájdalmak jönnek rám mint ha valami ki akarna törni nem tudom szavakkal ezt le írni mindent együtt éltünk át első szex első kapcsolat minden egyszerűen nem tudom fel fogni ezt az egészet öngyilkos is akartam lenni de szüleim miatt nem tettem,egésznap szó sem jön belőlem megtörtem néha jönnek rám olyan hullámok,hogy tervezek ezt azt hogy így lesz úgy lesz de rá 20percre már élni nem akarok és ez megy már hónapok óta,eddig allig vártam,hogy el jöjjön az este és aludjak.De most már azt sem mert ha el alszok mindig fel kelek hajnalban vagy éjfélkor és rám jön megint a "leírhatatlan" fájdalmas érzés és közben az exem jár a fejemben.Szoktam vele álmodni is de mostanában már inkább rémálomnak mondanám olyan rosszak..más lány nem érdekel mindjárt meg unom vele minden olyan jó volt..neki szerettem mesélni mi volt..érdekelte de ennek már vége..nem lesz újra a régi SOHA!Idővel tényleg jobb lesz vagy ez így marad? Nekem nem kell barátnő mert végig rá gondolok próbáltam már de nem ment...neki már barátja van állítólag ő teljesen leszar látszólag nem tudom már mit csináljak..valaki volt vagy van így?? köszönöm a válaszokat 21F

2017. dec. 21. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen. Tényleg jobb lesz idővel.

Nagyon sajnálom. :( Teljesen át érzem a fájdalmad.

A szakítás akkor szakaszai vannak. Olyan mintha elvették volna a "drogot" a szervezettől.

Olvasgass a témában. Nekem segített Megérteni mi zajlik bennem. Persze a szomorúság meg marad egy ideig. Ez egy amolyan gyász folyamat. Meg kell gyászolni a kapcsolatot. Adj időt magadnak. Beszélj róla. Járd végig mi történt.

Nekem sokat segített, hogy el meséltem át egészet. A rossz dolgokat főleg.

Ilyenkor az ember hajlamos csak a jön agyalni. Csak arra emlékezni ami szép volt. Idealizaljuk az exünket.

Sportolj. Nagyon nehéz elindulni, de hidd el, tényleg segít.

Akár itt is írd le mi történt, hogy történt. Nekem tényleg jót tett, hogy kibeszélhettem magamból.

Csak idő idő idő.

Át olyan "jó" tanács, hogy lesz más, sok nő van még, ne érdekeljen. Csak segíteni akarnak.

El felejteni nem fogod, de idővel át látod mi miatt nem működött.

2017. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenkivel volt már ilyen, az érzés is ismerős. Én ezt csináltam.


"A szenvedés nevelése, a nagy szenvedésé - hát nem tudjátok, hogy eleddig az ember minden magaslatát csakis ez a nevelés teremtette meg? A léleknek ama feszültségét a balsorsban, amely kitenyészti erejét, borzongását a nagy romlás láttán, leleményét és bátorságát, hogy balsorsot viselje, kitartson benne, azt megmagyarázza és kihasználja, s mindazt, amit csak mélységben, titokban, álarcban, szellemben, furfangban, nagyságba valaha is ajándékul kapott: - hát nem a szenvedés folytán, a nagy szenvedés nevelése folytán kapta ajándékul?"


Átéltem a szenvedést, én is szartam mindenre, csak voltam a fejembe és ahelyett hogy utáltam volna őt ezért, mert megtehettem volna teljesen jogosan, magamba néztem, megnéztem mit hibáztam, új célokat jelöltem ki, majd elkövetkező egy évben csak úgy másztam fel érted. Öröm volt hátra nézni. Erőt kell kovácsolni belőle. Vagy hagyod hogy lehúzzon magával, vagy megküzdesz vele és ezerte kiegyensúlyozottabb életed lesz az ebből a harcból adód megszerzett tapasztalat miatt. Az idő majd segít.

2017. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ki beszélni kibeszéltem már több emberrel már nem akarok róla beszélni sem,már annyit gondolkoztam rajta,hogy tudom miért lett vége meg így már mindent..csak nem tudom el engedni :/ és nagyon rossz..főleg az,hogy őt én már egyálltalán nem érdeklem ez a legrosszabb :/
2017. dec. 21. 15:53
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem ilyenkor munka és mozgás kellett....

bármilyen nehéz

2017. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom

Miért szakitottatok?

És mikor? Hogy már neki van másik pasija..?

2017. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát hivatalosan már 5hónapja de legutoljára 1-2hónapja találkoztunk akkor még odáig volt értem így szeretlek úgy szeretlek..komolyan mondom rám volt tapadva,neki már tartalékban volt mert amikor utoljára találkoztunk akkor ők már együtt voltak csak ő el mondása szerint "nem volt komoly"..meg multhéten szülinapja volt és rám írt hogy ki megyek-e másnap írtam csak vissza mivel nem láttam és mondtam neki hogy szánalmas hogy komoly kapcsolata van és nekem írogat meg hogy hívja őt erre ő itt van ő is..itt alszanak...erre meg mondtam neki hogy foglalkozzon vele akkor...erre azt írta hogy jól van a többiek mondták hogy írjon nekem...meg hogy volt benne..na ez rohadt szarul esett..
2017. dec. 21. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat nagyon hamar túltette magát ezen az egészen

Nekem van egy 2,5 éves kapcsolatom igaz mostanában elég stresszes együtt de ha szakitunk se tudnék ilyen hamar összejönni mással az biztos.

De mindneki más.

2017. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En sem tudtam aludni,sem enni es annak ellenere,hogy keveset aludtam nagyon koran felebredtem a hianyara.Minden reggel es este o volt az elso es utolso gondolatom arrol nem is beszelve hanyszor jutott napkozben eszembe.

Nekem az segitett,hogy en ezen tul akartam lenni (igen tobbszor szakitottunk,de akkor csak par hetet ,honapot,de ez vegleges volt) es mindent elkovettem,hogy ne legyen egy keves szabadidom sem,eleg volt este csak ragondolni.Ha nem talalkoztam a barataimmal,biciklizni jartam,elmentem minden egyes eloadasra a szinhazba,kesobb,ahogy az ido is rosszabb lett beiratkoztam jogazni es maganedzohoz igy vannak fix kotott programjaim ,amiket nem tudok lemondani.Neked is elore kell tervezni ,mert en hiaba imadom a barataimat nem volt semmi kedvem kimozdulni,szerelmesek koze menni,illetve nekik sem volt es nincs is mindig idejuk ram.

Meg mindig szeretem a volt paromat es ez nem is fog elmulni iranta szerintem teljesen es igen gondolok ra mindennap,de nem olyan rossz,mint az elejen es a reggeljeim nem gyomorgorccsel kezdodnek. Na remelem lassan a szerelmem iranta lassan egy kicsit mulni fog.

2017. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!