Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyünk, ha nem vállalhatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk, ha nem vállalhatjuk fel a kapcsolatunkat a barátai köreink miatt? Lesz valaha jövőnk? (hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves lány. Bár nem vagyok szegény, de hozzá képest csóró vagyok. Egy buliban láttam meg, a barátnői körül és megtetszett ezért odamentem hozzá (akkor még nem tudtam, hogy gazdag), megdicsértem, hogy milyen szép és ha lenne kedve szívesen meghívnám valahova. Láttam rajta, hogy leblokkolt, mondtam neki, hogy nem kell most válaszolnia, jelöljön be Facebook-on, majd megbeszéljük. Persze a barátnője egyből kifaggatot, hogy milyen kocsim van stb. Mondtam 14 éves (meg a márkáját), de teszi a dolgát. Erre kiröhögött és elzavart, hogy akkor sok szerencsét "lúzerkém". Otthagytam őket, mondtam magamban, hogy ez nem sikerült. Másnap viszont felvett a lány. Elnézést kért a barátnője miatt és megkérdezte, hogy komolyan gondoltam-e a meghívásom, mert ennyire édesen nem kérték meg ilyenre és bátor lehetek, ha barátnői előtt is odamentem hozzá. Elmentünk randizni és eléggé összemelegedtünk. Mondta, hogy végre egy fiú, aki nem akarja megfektetni az első randin és tetszik az életcélom, elképzeléseim. Összejöttünk és ismételtük a randikat. Haverjaim egyszer megkérdezték, hogy kivel randizom és kiszedték belőlem. Azt mondták, hogy ne hazudjak, mondom ez az igazság és azt javasolták, hogy ha nem hazudok felejtsem el, mert mindenki azt fogja hinni, hogy a pénzére hajtok. Megbeszéltem a lánnyal és azt mondta, hogy ő se akarja elmondani a barátnőinek, mert fél, hogy kiröhögik. Én is azt hazudtam a haverjaimnak, hogy szakítottunk. Közben a hátuk mögött dúlt a szerelem. Nemrég szülei nyaralójában töltöttünk egy hetet és nagyon jó volt vele és ő is örült neki. Tudja, hogy szeretem és nem a pénze kell, amúgy is ha tudok nem hagyom, hogy ő fizessen. De ha nincs velem nem tudok aludni. Azon gondolkodok, hogy lesz-e valaha jövőnk. Örök életünkig nem lehet hazugságban élnünk. És már nem vagyunk annyira fiatalok sem, bár még 20 alatt. De folyton azt hangsúlyozza, hogy nem akar elveszíteni.

2014. aug. 8. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hétköznapi sztori. :)

Ilyenkor jön az, hogy ha komolyan szeretitek egymást, akkor ki kell állni egymásért a családok/barátok előtt is, mert a pénz nem lehet akadály egy valódi kapcsolatban.

2014. aug. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az életfilozófiám, hogy le kell tojni, amit mások gondolnak. Ha nektek így jó, minek a többieknek hazudozni? Csak magatokat stresszelitek. Nem jó hazugságban lenni. Én éltem már (más féle) hazugságban, nem jó.
2014. aug. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

" Megbeszéltem a lánnyal és azt mondta, hogy ő se akarja elmondani a barátnőinek, mert fél, hogy kiröhögik."


Ez az egyetlen mondat rondít bele a mesebeli képbe. Fél, hogy kiröhögik a barátnői, mert veled van?

Hogy bírod elviselni, hogy nem mer felvállalni? Kicsit sem bántja a büszkeséged? Ha szerelmes vagyok, akkor azt világgá akarom kürtölni, hogy mindenki tudomást szerezzen róla, nem pedig titokban tartani.

2014. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan irigyellek.

Amúgy szerintem ne törődjetek mások véleményével. Ha tényleg szeretitek egymást, akkor nem értem miért nem meritek felvállalni a kapcsolatotokat. Van az a közhely, hogy az ilyenek, mint a tieitek nem is barátok, de tényleg így van. Először lehet kinevetnek vagy ilyesmi, de ne törődjetek vele, majd megunják. Bújkálni felesleges.

2014. aug. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3

Igen ez rondít bele a képbe meg az, hogy a barátnője azóta ócsárol, hogy ugye nem jött össze és szegény én, mennyire rossz nekem. Letiltottam és megkértem, hogy hagyjon békén, erre a barátnőmet kezdte el fűzni, hogy ugye nem írtál neki, te jobbat érdemelsz. Sose tudnék csúnyát mondani egy lányra, de hozzá lenne egy-két szavam. Köszönöm az eddigi válaszokat, természetesen adok zöldet.

2014. aug. 8. 00:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt úgy lehet bebizonyitani h ha nem tanúltok már és mindketötöknek lesz vagy van melója akkor mindenféle családi segtség nélkük 2-en álljatok meg a lábatokon és akkor már tiétek a világ.mert nem fog senki beleszólni.
2014. aug. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen "baráti" köörben voltam régen, bnőim azt mondták h egyetimsta csak egyetimtával jöhet össze , lenézték a szakmunkásokat, és akiknek nem igazán volt pénzük. Ezekért a dolgokért sajnos nagyon sok pasit visszautasitottam, mert féltem. De volt egy bnőm (ők is jól álltak anyagilag) de viszont az életfelfogása teljesen más volt, kezdtem ráhallgatni, és beláttam h Ők nem igazi barétok voltak, mert egy igazi bnőnek az a lényeg.hogy boldog legyen a bnője. Ma már nemigazán tartom velük a kapcsolatot, pesrze eleinte nagyon hiányoztak, mégis sok emlék kötött össze minket, de azóta mégis boldogabb és felszabadultabb vagyok! :)

Sok boldogságot Nektek! :))

2014. aug. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem lesz jövőtök. A csaj hiába egy tündér a szemedben, NEM VÁLLAL FEL TÉGED! Hagyd a p...csába!
2014. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kivettem a csaj rendes lehet de a barátnői kis pénzes rib.ancok. Én kb. olyasmi van az eszemben ha tudsz javítani az életviteleden akkor mások is látják hogy mit teszel meg érte és akkor a "csak a pénze kell dolgot is lehet felejteni"
2014. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha tényleg szerelmes beléd,akkor mások véleménye nem állhat közétek.Adj neki ultimátumot.Vagy felvállal,vagy hagyd,mert úgy valóban nincs jövőtök,ha szégyellitek ezt a kapcsolatot.
2014. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!