Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert vagyok ilyen donteskepte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ilyen donteskeptelen a szakitassal?

Figyelt kérdés
Parommal 4eve vagyok egyutt,van nagyon jo oldala,de ugyanakkor amilyen tokeletes tud lenni ugyanolyan szornyu is.eljutottam arra a pontra hogy szakitani kene vele mert vannak megoldhatatlan problemak koztunk.csak az a baj hogy szeretem meg mindig o is engem,de ugy erzem nincs ertelme folytatni.nehezen veszem ra magam hogy ugy dontsek.multkor volt egy osszeveszes es elment egy egesz napra ejszakara is a szuloi hazba.en meg szenvedtem a hianyatol es ugy ereztem nem birnam ki nelkule ha nem lenne.raadasul panikbeteg is vagyok,aznap mikor ott hagyott elojottek a panik rosszulleteim is.pedig az eszem azt sugja fejezzem be vele.

2017. dec. 22. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Tudom milyen szar ez. Én 3évig húztam... 3év alatt annyi seb gyűlt össze hogy nagyon csúnya összeveszés lett a vége, randa dolgokkal.

Mondhatunk mi itt bármit, amíg te nem döntöd el és nem erősödsz meg, nem fog változni semmi.

Egyébként nincsenek megoldhatatlan problémák... Szerintem legalábbis, csak két ember kell a megoldásukhoz.

Kitartás.

30/F

2017. dec. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

te pasi vagy, vagy nő?

kapcsolatfüggő mindenképp vagy.


most mit nyavalyogsz?


ha szar valami, én kilépek, lezárom.


te mit tökölsz ennyit?


nagyon fontos különválasztani 2 dolgot: a párodtól való kényszeres függést, a belé való csimpaszkodást az igaz, mély, őszinte szerelemtől.


sztem esetekben már nincs szó szerelemről.


kapaszkodsz, mert be vagy tojva, hogy állod meg a helyed egyedül, be vagy tojva a gondolattól, hogy mikor lesz új párod, be vagy tojva az élettől.


ideje felnőni, megtanulni létezni egyedül átmenetileg, megtanulni felismerni az érzéseidet, megkülönböztetni a szánalmas kapcsolatfüggőséget az igazi szerelemtől, és vállalni önmagadért a felelősséget.


ez így marha gáz.

2017. dec. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nézd nekem a kapcsolatom elment abba az irányba h csak én tettem bele mindent is.. eldöntöttem h végetvetek de adtam időt magamnak h rájöjjek ha helytelen a döntés.. tehát döntöttem, figyeltem, tettem tovább a dolgokat, beszélgettem vele h mi hiányzik, ő mire vágyik, mit tehetünk egymásért stb, tett is ezt azt de összességében 3 hónap alatt meggyőződtem a döntésem helyességéről és csak utána cselekedtem.

beszélünk a mai napig, szépen váltunk el (mint eddig bárkivel) és maradtunk barátok amiben viszont jobban együtt tudunk működni. 25F

2017. dec. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es ez még nem kapcsolat függőség.

Kérdező: Te a hiányától szenvedtél, mert megszoktad. Nyilván ha az ember él évekig adott körülmények között, akkor nehezebb a váltás és leginkább kényelmetlen, hisz sok berögzült szokáshalmaz szűnik meg, vagy alakul át.


Szerintem ne félj ettől, de ahogy az első is írta, előbb vagy utóbb úgy is akkor léped meg, amikor már eléggé felkészült vagy. De itt agyban rá is segíthetsz. ;)

2017. dec. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4 év után mindenképp nagyon rossz lesz több hónapig, de akár egy évig is. Ki kell tartani. Húzhatod még egy évig, de azzal csak elvesztegetsz még egy évet a saját és az ő életéből, ráadásul egy év múlva még nehezebb lesz szakítani mind a kettőtöknek.
2017. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam kapcsolatfuggonek,nagyon jol elvoltam mikor nem volt senkim.csak abban a helyzetben vagyok hogy azert nehez szakitanom mert meg szeretem,es igy szerintem meg nehezebb.de amik vannak koztunk nezetelteresek azok miatt ugy erzem jobb lenne szakitani.mert nem csak kis dolgok
2017. dec. 23. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!