Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért zaklat még az exbarátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zaklat még az exbarátnőm hónapok után is?

Figyelt kérdés
4 hónapja szakítottam a barátnőmmel,mert nem bírtam elviselni a stílusát(okoskodó ,minden lébe kanál,állandóan bulizni akaró,más pasikkal jópofizik...).Mondjuk nagy szerelem volt, de nagyon dühített a viselkedése és úgy láttam jónak,hogy szakítok vele 2,5 év után. Most összejöttem egy lánnyal és zaklat.Mindenről letiltottam de valamilyen számról hívogat smseket küld,és már a barátnőmet is zaklatja(hazug smseket küldözget neki,hogy én mással kavarok...meg ilyenek).Nem köszönök neki nem reagálok semmire,de nagyon dühít,jelentsem fel vagy mit csináljak.Ja és közbe már neki is van új barátja,de ennek ellenére zaklat.
2017. dec. 23. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Dokumentáld a dolgokat és küld a barátjának, családjának.

Szerintem jó, ha egy ilyen dolog minél nagyobb nyilvánosságot kap, mivel később másokkal is megteheti az illető ezt.

2017. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jelents fel a gheczybe a hülye pit$áját. Mit pattog? De utálom az értetlen embereket, de ő még meg is spékeli egy kis féregséggel...dikk.
2017. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!