Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nme tudom elfelejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nme tudom elfelejteni az exbarátnőm. Hogyan tudnám elfelejteni? Ötletek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 21:46
 1/4 kebot válasza:
Sosem fogod valószínűleg. És ez így is van rendjén, hiszen bármi is történt köztetek a végén, mindig az életed része lesz az a kapcsolat. Ahogy telik az idő, és új szerelmed lesz, majd elhalvanyul az emléke,de ez az átmeneti időszak nagyon nehéz lesz. Nekem is volt hasonló élményem és velem az történt, amit leírtam.
2016. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem meg az van, hogy beleszerettem egy lányba, akivel sokat leveleztünk itt privátban. De egyszercsak eltűnt, megszűnt a fiókja, elveszítettük egymást, mert semmilyen más elérhetőséget nem adtunk meg egymásnak, nem tudjuk egymás vezetéknevét, sőt, még képet sem láttunk egymásról. De mégis beleszerettem, ha esetleg sikerülne megtalálni, az sem érdekelne, hogyan nézne ki!!!
2016. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te második válaszoló, ha kirakták innen a csajt, az azért volt, mert sokszor írt ki kamukérdést, amit töröltettek... a válaszokat csak simán törlik, a kérdésekre háklisak. Nos, ebből kiindulva nem biztos, hogy egyáltalán csajjal beszélgettél, simán hazudozhatott a privát beszélgetéseiben is.
2016. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Biztos, hogy ő kérte, hogy töröljék. Mindig azt mondta, hogy nem akar csalódni, bizalmatlankodott. Megijedt, azért függesztettette fel a profilját. Túl gyorsan haladtam az ismerkedéssel. Velem az a baj, hogy nagyon gyorsan meg tudok szeretni embereket, vele már azt terveztem, hogy milyen lesz az első randi. És tuti, hogy lány volt, az írásképe egyáltalán nem volt fiús. Elmesélte a történetét is, egy ilyen ember kizárt, hogy fiú legyen.
2016. dec. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!