Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hónapok múlva is megráz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok múlva is megráz, ha látom hogy boldog a képein. Hogyan ne keressem és ne alázzam meg magam újra? Van erre módszer? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Több mint egy fél éve szakítottunk... azóta minden hónapban kb azt írta szeret... mégis ugyanazokat a dolgokat csinálja, amik nekem rettentően fájnak. Néha úgy tűnt el akar érni, könyörgött hogy találkozzunk áprilisban. aztán hetek múlva goromba és bunkó volt... aztán lehordott mindennek, amikor elárultam hogy én is szeretem (amikor ezt megtudta teljesen megváltozott). Mikor találkoztam volna... időt kért... hónapokat... addig hadd foglalkozzon akivel akar... nőzik meg csinál mindent amikről megígérte hogy soha. Én egy intelligens nőnek tartom magam, de úgy érzem ez az egész kikészít. Amikor beszélünk mindent úgy állít be hogy az én hibám... meg hogy én szakítottam vele... Ez igaz is, csakhogy kiderült hogy megcsalt. aztán ő fél éve felém se nézett én meg annyira szerettem hogy reméltem megváltozik.... de amikor a jelzéseire, szerelmes üzeneteire reagálok és mondjuk beszélünk, onnantól bunkó és kikel magából. Tudom hogy nem szeret és ez az egész borzasztóan szánalmas... de mégis hihetetlenül megráz amikor pl látom a képein hogy boldog és csajozik szüntelen... holott alig pár hete azt mondta örökké szeretni fog és még nem jött el az idő hogy harcoljon értünk... Ha boldog lenne nélkülem nem lenne ilyen feszült és utálatos ha beszélünk...

Adjatok kérlek valami tanácsot, hogy szabadulhatnék meg ettől az egész utálatos méregtől... mintha egy kelepcében lennék... :( ráadásul folyton elhiszem hogy minden az én hibám és felveszem vele a kapcsolatot, aztán újra kiderülnek a dolgai meg paraszt...én meg összeomlok. Hiányzik meg szeretem, de mintha nem is ő lenne... soha nem hittem volna, hogy képes így bánni velünk :(

talán mint egy vasat a tűzben tart, hogy ha kiélte magát visszajöhessen? vagy mire jó neki hogy pl tudom hogy nyomoz utánam meg ismerősnek jelöli a családom tagjait...



2016. jún. 1. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szeret, játszmázik veled és imádja a végeredményt. Közben semmiért nem kell neki felelősséget vállalni, nőzhet, hazudozhat és ha szüksége van rád, gyorsan előhúz a kalapból egy "szeretlek" szóval, ami persze nem igaz. Önmagát szereti, senki mást. Nagy manipulátora a barátod.

Töröld a fb-ról, vagy állítsd be, hogy ne lásson és te se lásd. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, csak így van esélyed talpra állni.

2016. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik veled. Töröld ki mindenhonnan és felejtsd el. Egy szakítás után nem szabad vissza nézni. Lezártátok már akkor erről nincs mit tárgyalni.
2016. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem szeret.


A szeretet az melegít, az égigemel nem pedig a földbedöngöl.

2016. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adj le az egódból, ne érdekeljen, csak simán szeresd! Hát beszéljél vele, hogyha érdekel, most nehogy már féljél tőle, hogy jaj , mi lesz? Hát ha érdekel téged, akkor a szereted kifejezése előbbre való, mint na vágod:D
2016. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz tovább ezzel a barommal! Minden kapcsolatot szakíts meg vele azonnal, aztán felejtsd el őt egy életre! Szerintem is csak lelki szemetesládának használ. Amikor olyanja van, akkor udvarolgat egy kicsit. Talán kell az önbizalmának. Amikor meg épp másmilyenje van (pl. nem jött össze neki egy csaj), akkor meg jól beléd rúg egyet, rajtad vezeti le.

Mégis mit szeretsz benne? Azt, hogy szenvedhetsz?

Azt tanuld meg egy életre, hogy aki szeret az veled van, törődik veled, és te vagy a fontos neki. Ha szeretne, együtt lennétek és nem más lányokkal foglalkozna.

Ha valaki olyat mond, hogy szeret, de még más lányokat meg akar előtte szeretgetni (szexelni orrba-szájba következmények és kötelezettségek nélkül akivel csak lehet), az nem szeret téged semennyire se. A szeretet egyszerűen nem így néz ki.

2016. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen dühös és fájó érzések vannak bennem is az exem iránt. Szeretnék túltenni rajta, de nem tudok. Néha olyan érzésem van, mintha ő lenne az igazi, máskor meg az ellentéte. Sok időt töltöttünk együtt és elég mély kapcsolatunk volt érzelmileg. Csak ő a kapcsolatunk végére teljesen megváltozott. Persze olyanokat mondott, hogy ez is miattam van.


Nekem attól lett jobb, hogy egy idő után rájöttem, hogy már egy idegen nekem. Teljesen megszakadt köztünk a kapcsolat, ráadásul ezt ő tette meg. Azóta nem beszélünk, nem is látjuk egymást. Nekem azóta könnyebb. Néha nagyon hiányzik és rosszul viselem, de amíg tudtam hogy mi van vele, addig nagyon szenvedtem.


Racionálisan meg lehet érvelni, hogy miért ne bánkódj az ilyen ember után. De a saját bőrömön tapasztaltam, hogy a racionális gondolkodás itt nem mindig segít. Végig lehet gondolni agyból és igazolni is lehet, de én sokszor inkább az érzéseimre hallgattam, mint az eszemre. Lehet ennek is lett a következménye a végső nagy csalódásom az illetőben.


Azt javaslom gondolj arra, hogy mire volt képes. A megcsalás szerintem elég komoly érv amellett, hogy ne foglalkozz többet vele. Ez a legsúlyosabb amit elkövethetett.


Vannak egyéb javaslatok ilyen helyzetekre, hogy feledkezz a munkádba, vagy a hobbijaidba. Tény, hogy az segít, ha időnként társaságban vagy, foglalkozol valamivel, de nálam ezek csak ideiglenesen hatottak jól. Talán ha tovább tudnál lépni valaki felé vagy ismerkednél, az segíthet a felejtésben. Persze emellett is szoktak hangoztatni ellenérveket, hogy amíg nincs túl valaki az előzőn ne ismerkedjen, de lehet hogy részben amiatt sem tudsz túllépni, mert nem találtál még mást.


Ha szeretnél beszélgetni a problémáidról, beszélgethetünk :)

2016. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kinek van több pénze kettőtök közül?
2016. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!