Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni gyászt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni gyászt hogy éljem túl?

Figyelt kérdés

Sok éves kapcsolatom kudarcba fulladt sajnos. Én szenvedek, a barátzom élvezi hogy újra szingli. Én terveztem vele a jövőt, ő nem...stb

Most itt vagyok, 24 évesen, össze van törve a szívem lelkem és nem tudom mit kezdjek magammal.

Több hete nem beszélünk már... :( Persze, hogy hiányzik...nagyon...

De nem tudok ebből a gödörből kimászni...

Sokan mondják, hogy érezzem jól magam, tudjak egyedül is boldog lenni, de hogy???

Egy barátnőm se szingli, mindenkinek van barátja, velük nem tudok elmenni bulizni...

Hogyan érezzem jól magam? Egyszerűen annyira kivagyok lelkileg, tudom hogy a volt barátom is állandóan bulizik, iszik stb jól érzi magát... :(

De én nem tudom mi tenne boldoggá, mi tenne túl ezen a nehéz időszakon....

:( :(

Talán nem tudom elengedni? :(

Ő már rég túl van rajtam, ki tudja mit csinál napról napra.....:(



2017. dec. 29. 20:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Gyere át, sirjunk egymás vállán
2017. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%

Sok éves kapcsolat nem heversz ki pár hét alatt, ha nem te vagy a szakító fél.

Hagyj magadnak pár hónapot, majd megnyugszol, amúgy hiába pofázom, hogy fiatalon nem mászunk bele több éves kapcsolatokba, mert sok esetben borulás a vége és akkor nemcsak a kapcsolatot, hanem az elpocsékolt fiatalságodat is sirathatod.

2017. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%

24 évesen még szinte gyerek, milyen eltékozolt fiatalság.


Gyászmunkával és hermetikus elzárkózással, mert majd keresni fog.

2017. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ed is on - Búcsú
2017. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"amúgy hiába pofázom, hogy fiatalon nem mászunk bele több éves kapcsolatokba, mert sok esetben borulás a vége és akkor nemcsak a kapcsolatot, hanem az elpocsékolt fiatalságodat is sirathatod."


Azért ne másszanak bele komoly kapcsolatba, mert fiatalok? Már megbocsáss, de pont ezek a kapcsolatok, törések, kudarcok formálják az embert és segítenek neki, hogy később megtalálja az igaz szerelmét. Jó nagy hülyeséget írtál. Akkor pocsékolná el a fiatalságát, ha nem próbálkozna komoly kapcsolatokkal. Vagy te úgy gondolod, hogy 40 éves koráig senki se éljen komoly kapcsolatban? Vicc:)

2017. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Milyen elpicsekolt fiatalsag?

Hetente massal dugni talan jobb?

Idiota vagy.

2017. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Több évesben minek?

Elárulod?

Semmi értelme nincs. Ha annyira nagy a l'amour, akkor költözzenek össze, házasodjanak meg, ha meg langyos, akkor minek tékozolják el az idejüket egymásra?


24 évesen még gyerek?

Hát, agyilag lehet, de nőknél pár év, aztán már kaparhatja a falat, hogy összeszedjen egy normális muksót, aki még szabad.

2017. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Senki nem beszélt itt "hetente" mással dugásról.

Fekete fehéren látod a dolgokat, és engem idiotázol le.

2017. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Írhatsz ha akarsz hasonlóban vagyok :) 21F
2017. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Borzasztóan nehéz. Az ember azt hiszi, azt érzi, hogy üres, hogy nem éli túl a fájdalmat.

Idő. Sablonos, de igaz. Én most 2 hónap után tudom azt mondani, hogy jobban vagyok, nem. Jól, de jobban. Sírj, add ki magadból, beszélj róla.

Tudatosan kerüld a rajta való agyalást, azzal csak magadat bántod. A tudatosságon van a hangsúly. De kerüld el, hogy csak a szép emlékek jutnak eszedbe, ilyenkor kelj fel, menj el futni, bármi. Akár csak menj el sétálni. Az ember hajlamos "elfelejteni" a rosszat.

Kitartás! Fiatal vagy. Minden rendbe jön.

2017. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!