Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akik szakítás után újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szakítás után újra összejöttek, nálatok mennyi idő telt el a szakítás és az újrakezdés között?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 14:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
És mennyi ideig maradtatok együtt miután újra szakítottatok?
2017. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szabad megkérdezni mi történt?

Épp én is itt tartok. Jó lenne siker sztorit olvasni. :(

2017. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Két hónap telt el.

Jót tett a szünet, rájöttünk, hogy egymást akarjuk.

Ez négy éve volt. Azóta házasok vagyunk, gyerekkel.

2017. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Nemrég békültem ki az exemmel, kb egy hónapja szakítottunk, vagyis én mondtam, hogy elegem van, de ő is egyet értett. Nemrég elkezdtünk újra találkozgatni, én is bocsánatot kértem, ő is elmondta, hogy megbánta és most jobb a kapcsolatunk, mint bármikor előtte :) Szerintem az a titka, hogy ne alázkodj meg, ne kezdj el könyörögni, de mutasd ki, hogy sajnálod, hogy így történt, viszont attól függetlenül jól érzed magad nélküle is. Persze nagyban függ attól mi volt a szakítás oka, nálunk azért olyan hatalmas problémák nem voltak :)
2017. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Remélem mi is újra összejövünk. Eddig két hónap telt el és még mindig nem akar beszélni velem. A szakítás után csináltam hülyeségeket, össze is vesztünk, de könyörgni azért nem könyörögtem.
2017. dec. 28. 14:55
 6/20 anonim ***** válasza:
Durván 3 éves kapcsolat után szakított. 25 nap múlva jöttünk össze újra. Ezután több, mint 1 évet voltunk együtt, mielőtt ismét szakított. Akkor csak pár napot töltöttünk külön, aztán 1,5 hetet együtt voltunk. Rájöttem, hogy ez nem a jó kapcsolat mintaképe, így végül én szakítottam. Kár volt eddig húzni...
2017. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kérdező te lány vagy? Miket csináltál?
2017. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én férfi.
2017. dec. 28. 15:20
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges újrakezdeni. Én ha szakítok, akkor azért szakítok, mert előtte mindent megpróbáltam, hogy működjön, de nem működött. ÉS márpedig ami nem működött, az utána sem fog. Csak egymás idejét húzzátok.
2017. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem értek. Ha mindkét fél belátja, hogy hol hibáztak és mi nem működött és javítanak is rajta, akkor igenis van értelme. Nekem pl.annyiból jót tett ez a szakítás, hogy legalább így elgondolkodtam, hogy min kell változtatnom, mit szúrtam el, ehhez persze egy őszinte önvitlzsgálatot kell tartani. Persze, aki inkább azzal foglalkozik, hogy a másik fél mit követett el, az hiába kezdi újra.
2017. dec. 28. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!