Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy 4 éves kapcsolaton mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 4 éves kapcsolaton mennyi idő alatt lesz túl az ember? Mivan ha nemakarok mással lenni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 07:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva 1,5 év,de nem depiben töltve,hanem nem árt ismerkedni is kicsit,hogy lásd talán van ennél a kapcsolatnál jobb is.
2017. dec. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

A szakitas korulmenyeitol fugg.

Dehogy nem akarsz majd massal lenni, csak meg ido kell.

2017. dec. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Nekem 3 év kellett.Persze ismerkedtem, szórakoztam de nem tudtam magamhoz közel engedni senkit.
2017. dec. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Es ha egyszerüen nem akarok ismerkedni? Nem itthon gubbasztok dolgozok, kondiba járok, boxolok, pszichologushoz járok vásárolok. Mind csak pillanatnyi örömöt add. Már kiléptem a nagyon depis időszakbol de félek vissza eshetek
2017. dec. 30. 07:54
 5/34 anonim ***** válasza:

27 nap , 12 óra és 3 perc. Stopper indul!


Komolyra fordítva a szót: ez nagyban függ az egyén mentalitásától, az érzelmek mélységétől, de még az is közrejátszik sokszor, hogy Te szakították, vagy Téged dobtak. Ha bánatpanirba forgatod magad, akkor megnyújthatod ezt a "kellemes" időszakot, ha pedig elfogadod, hogy a csalódás sokszor az életünk része, akkor le is rövidítheted.

És fogadd együttérzésem!

2017. dec. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Ő szakitott már sokadjára talán ez a 6 odik. Általában miattam mentünk szét mert valamit nem tudtam teljesiteni. Mindig vissza csábitott a kegutóbbinál fél év telt el és ugyis sikerült vissza csábitania. Mostmár nem akarok vele lenni tudatosan de az érzelmeim mást mondanak.
2017. dec. 30. 08:15
 7/34 anonim ***** válasza:
Hát remélem nem fogsz vissza menni. Ha még is akkor megérdemled hogy szenvedj. Nekem is nem rég ért véget a 4 éves kapcsolatom. Habár már nem voltam szerelmes és én hagytam attól még kellett 2 hét mire össze szedtem magam. Én sem akarok kapcsolatot mert úgy érzem nem tudnék párkapcsolati szinten megbízni senkiben. Persze ez még változhat csak jelenlegi felállás szerint szerelmes sem akarok lenni.
2017. dec. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy énsem mondanám magam szerelmesnek inkább csak kötődök hozzá illetve ő volt az első párkapcsolatom és az első szexuális élményem. Plussz elhitette velem 4 év alatt hogy ugysem lesz senkim. Sok rossz dolgot tett amiért más már régen tullépet volna rajta.
2017. dec. 30. 08:56
 9/34 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de igy inkabb orulj, hogy megszabadultal tole.
2017. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Igen örúlnöm kéne csak teljesen lenyomta az önbizalmam. Annyira hogy nemhogy ismerkedni még egy boltba se mertem fizetni az utóbbi időbe. Ez már javult de még mindig nincs önbizalmam.
2017. dec. 30. 09:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!